Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Błonnik witalny 250g

  13,99 zł
  Brutto

  Błonnik witalny – lepsze trawienie 

  - Poprawia działanie układu pokarmowego, czyli działanie perystaltyki jelit

  - Zmniejsza wchłanianie tłuszczów i cukrów w naszym organizmie

  - Pozytywnie wpływa na zmniejszenie apetytu

  BŁONNIK WITALNY 500 GRAMÓW

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Czym jest błonnik witalny?

  Błonnik witalny jest naturalnym suplementem, który uzupełnia niedobory błonnika pochodzącego z pokarmów. Błonnik witalny jest pozyskiwany z babki płesznik oraz babki jajowatej. Babka płesznik wykazuję lekkie działanie przeczyszczające (po dostaniu się do jelit nasiona pęcznieją, pochłaniając szkodliwe związki znajdujące się w naszym pokarmie i zapewniają uczucie sytości, następnie nasiona wydzielają specjalną substancję ułatwiającą przesuwanie się zawartości jelit oraz trawienie).

  Rola błonnika witalnego w naszym organizmie

  Błonnik witalny ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Korzyści objawiają się chociażby w regulacji perystaltyki jelit, która ułatwia wypróżnianie oraz oczyszcza jelita z resztek pokarmowych. Dodatkowo błonnik witalny wpływa wspomagająco na zmniejszenie wchłanialności tłuszczów i cukrów w naszym organizmie.

  Dodatkowe zalety błonnika witalnego

  Błonnik witalny jest też często stosowany w profilaktyce, a także i leczeniu zapalenia wyrostka robaczkowego oraz choroby hemoroidalnej, czyli żylaków odbytu. Przyczynia się do obniżenia ciśnienia tętniczego, pomaga utrzymać poziom cukru na stabilnym poziomie, regularnie spożywany chroni przed rozwojem raka jelita grubego, zapobiega zaparciom, łagodzi wzdęcia oraz problemy z niestrawnością.

  Błonnik witalny, a odchudzanie 

  Błonnik witalny jest polecany osobom przebywającym na diecie, ponieważ przyspiesza redukcje zbędnych kilogramów poprzez pozbycie się nadmiaru toksyn oraz resztek pokarmowych z jelit przy jednoczesnym uczuciu lekkości. Dodatkowo wpływa na zmniejszenie apetytu. Należy pamiętać, że odchudzenie zależy przede wszystkim od diety oraz aktywności fizycznej.

  Błonnik spełnia również kluczową rolę w profilaktyce i leczeniu zaparć, które stanowią częstą dolegliwość u osób z otyłością.

  Sposób użycia

  Produkt jest gotowy do spożycia po wcześniejszym przyrządzeniu. Od dwóch do trzech łyżeczek produktu zalać szklanką soku lub wody, odstawić na około 20 minut, następnie wypić. W trakcie spożywania błonnika witalnego, należy pić duże ilości wody – minimum 2 litry płynów dziennie. Należy przyjmować 2 razy dziennie: rano i wieczorem przed posiłkiem.

  #Z0034
  5 Przedmioty

  Powiązane produkty