Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Kategorie

  • Nowy

Herbata z liści gruszy 50g

18,99 zł
Brutto

Herbata z liści gruszy stosowana była już przed wiekami do sporządzania naparu. To środek znany medycynie  naturalnej jako sposób na łagodzenie licznych dolegliwości. Herbata z liści gruszy zawdzięcza właściwości prozdrowotne garbnikom i flawonoidom.

Ilość
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Herbata z liści gruszy 50 g (Skarby Polesia)

Herbata z liści gruszy stosowana była już przed wiekami do sporządzania naparu. To środek znany medycynie  naturalnej jako sposób na łagodzenie licznych dolegliwości. Herbata z liści gruszy zawdzięcza właściwości prozdrowotne garbnikom i flawonoidom.

Herbata z liści gruszy zawiera witaminy oraz niezwykle wartościowe kwasy organiczne. Mają one działanie odkażające i poprawiające odporność organizmu. Systematycznie spożywana herbata zapobiega infekcjom. Włączenie herbaty z liści gruszy do codziennej diety jest naturalnym wsparciem dla dróg oddechowych. Działa przeciwzapalnie i łagodzi kaszel oraz objawy astmy.

Herbata z liści gruszy jest produktem szczególnym dzięki zawartości wyjątkowego przeciwutleniacza – arbutyny. Składnik ten znany jest ze swojego działania antynowotworowego. Bogactwo składników mineralnych, których źródłem jest herbata z liści gruszy, zapewnia stymulację krążenia krwi i regulację poziomu cukru we krwi. Poprawia trawienie i oczyszcza drogi moczowe.

Tradycyjne receptury z pokolenia na pokolenie.

„Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

Mieszanki zawierają ręcznie zbierane oraz naturalnie suszone składniki.

 

Składniki: fermentowane liście gruszy (Pirum folia fermentum)

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 50 g

Sposób przygotowania (parzenia):  Jedną łyżkę stołową liści zalać 250 ml wrzątku i parzyć pod przykryciem 30 minut

 

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#SP0001
4 Przedmioty

Powiązane produkty