Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Herbata z liści gruszy 50g

14,99 zł
Brutto

Herbata z liści gruszy stosowana była już przed wiekami do sporządzania naparu. To środek znany medycynie  naturalnej jako sposób na łagodzenie licznych dolegliwości. Herbata z liści gruszy zawdzięcza właściwości prozdrowotne garbnikom i flawonoidom.

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Herbata z liści gruszy 50 g (Skarby Polesia)

Herbata z liści gruszy stosowana była już przed wiekami do sporządzania naparu. To środek znany medycynie  naturalnej jako sposób na łagodzenie licznych dolegliwości. Herbata z liści gruszy zawdzięcza właściwości prozdrowotne garbnikom i flawonoidom.

Herbata z liści gruszy zawiera witaminy oraz niezwykle wartościowe kwasy organiczne. Mają one działanie odkażające i poprawiające odporność organizmu. Systematycznie spożywana herbata zapobiega infekcjom. Włączenie herbaty z liści gruszy do codziennej diety jest naturalnym wsparciem dla dróg oddechowych. Działa przeciwzapalnie i łagodzi kaszel oraz objawy astmy.

Herbata z liści gruszy jest produktem szczególnym dzięki zawartości wyjątkowego przeciwutleniacza – arbutyny. Składnik ten znany jest ze swojego działania antynowotworowego. Bogactwo składników mineralnych, których źródłem jest herbata z liści gruszy, zapewnia stymulację krążenia krwi i regulację poziomu cukru we krwi. Poprawia trawienie i oczyszcza drogi moczowe.

Tradycyjne receptury z pokolenia na pokolenie.

„Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

Mieszanki zawierają ręcznie zbierane oraz naturalnie suszone składniki.

 

Składniki: fermentowane liście gruszy (Pirum folia fermentum)

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 50 g

Sposób przygotowania (parzenia):  Jedną łyżkę stołową liści zalać 250 ml wrzątku i parzyć pod przykryciem 30 minut

 

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#SP0001

Powiązane produkty