Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Mieszanka „Oczyszczająca” 50g

17,99 zł
Brutto

Mieszanka ziołowa oczyszczająca zawiera specjalnie dobrane zioła i kwiaty, które mają zbawienny wpływ na ludzki organizm. Rośliny tworzące tę szczególną kompozycję składników, znane są w medycynie naturalnej i są wykorzystywane w nowoczesnej fitofarmacji.

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Mieszanka ziołowa oczyszczająca 50 g (Skarby Polesia)

Mieszanka ziołowa oczyszczająca zawiera specjalnie dobrane zioła i kwiaty, które mają zbawienny wpływ na ludzki organizm. Rośliny tworzące tę szczególną kompozycję składników, znane są w medycynie naturalnej i są wykorzystywane w nowoczesnej fitofarmacji.

Mieszanka ziół oczyszczających, dzięki zawartości bylicy pospolitej wpływa na stymulację pracy układu moczowego. Herbatka przygotowana na bazie tej mieszanki oczyszcza drogi moczowe i zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów. Napar z mieszanki ziołowej oczyszczającej zawiera także flawonoidy pozyskiwane z piołunu zwyczajnego, który reguluje równowagę kwasowo-zasadową.

Mieszanka ziół oczyszczających ma korzystny wpływ na układ trawienny, dzięki czemu poprawia metabolizm. Wrotycz pospolity zawiera garbniki i kwasy organiczne, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Dzięki temu organizm samodzielnie oczyszcza się z toksyn.

Mieszaka ziołowa oczyszczająca jest prosta do przygotowania i bezpieczna. Herbatkę przygotowaną z mieszanki można pić kilka razy dziennie, co znacznie poprawia samopoczucie. Napar ma przyjemny smak.

„Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

Napar zalecany jest przy zahamowaniu rozwoju pasożytów i glist w organizmie.

Sposób przygotowania (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 50 g

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#SP0009

Powiązane produkty