Kategorie

  Mieszanka „Oczyszczająca” 50g

  13,99 zł
  Brutto

  Mieszanka ziołowa oczyszczająca zawiera specjalnie dobrane zioła i kwiaty, które mają zbawienny wpływ na ludzki organizm. Rośliny tworzące tę szczególną kompozycję składników, znane są w medycynie naturalnej i są wykorzystywane w nowoczesnej fitofarmacji.

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Mieszanka ziołowa oczyszczająca 50 g (Skarby Polesia)

  Mieszanka ziołowa oczyszczająca zawiera specjalnie dobrane zioła i kwiaty, które mają zbawienny wpływ na ludzki organizm. Rośliny tworzące tę szczególną kompozycję składników, znane są w medycynie naturalnej i są wykorzystywane w nowoczesnej fitofarmacji.

  Mieszanka ziół oczyszczających, dzięki zawartości bylicy pospolitej wpływa na stymulację pracy układu moczowego. Herbatka przygotowana na bazie tej mieszanki oczyszcza drogi moczowe i zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów. Napar z mieszanki ziołowej oczyszczającej zawiera także flawonoidy pozyskiwane z piołunu zwyczajnego, który reguluje równowagę kwasowo-zasadową.

  Mieszanka ziół oczyszczających ma korzystny wpływ na układ trawienny, dzięki czemu poprawia metabolizm. Wrotycz pospolity zawiera garbniki i kwasy organiczne, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Dzięki temu organizm samodzielnie oczyszcza się z toksyn.

  Mieszaka ziołowa oczyszczająca jest prosta do przygotowania i bezpieczna. Herbatkę przygotowaną z mieszanki można pić kilka razy dziennie, co znacznie poprawia samopoczucie. Napar ma przyjemny smak.

  „Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

  Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

  Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

  Napar zalecany jest przy zahamowaniu rozwoju pasożytów i glist w organizmie.

  Sposób przygotowania (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min

  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

  Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

  Masa netto: 50 g

  Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

  Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

  W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

  #SP0009
  15 Przedmioty

  Powiązane produkty