Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Mieszanka "Przeciwdepresyjna" 50g

  17,99 zł
  Brutto

  Mieszanka ziołowa przeciwdepresyjna powstała jako odpowiedź medycyny naturalnej na coraz częściej spotykane problemy związane ze stresem i funkcjonowaniem układu nerwowego. Specjalnie skomponowane zestawienie kwiatów i ziół jest źródłem składników, które pomagają się odprężyć i odpocząć.

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Mieszanka ziołowa przeciwdepresyjna 50 g (Skarby Polesia)

  Mieszanka ziołowa przeciwdepresyjna powstała jako odpowiedź medycyny naturalnej na coraz częściej spotykane problemy związane ze stresem i funkcjonowaniem układu nerwowego. Specjalnie skomponowane zestawienie kwiatów i ziół jest źródłem składników, które pomagają się odprężyć i odpocząć.

  Melisa wraz z kwiatem jaśminowca koją nerwy i niwelują napięcie. Kwiat rumianku i liście maliny stymulują krążenie krwi i dostarczają ważnych dla zdrowia witamin i soli mineralnych. Liście wierzbówki kiprzycy nadają mieszance przeciwdepresyjnej niezwykle przyjemny miodowy aromat. Zioła przeciwdepresyjne wspierają proces regeneracji i poprawiają samopoczucie.

  Mieszanka ziołowa przeciwdepresyjna służy do przygotowania herbatki o dowolnej porze dnia. Działa relaksacyjnie, ale jednocześnie pobudza siły witalne. Odpowiednio zaspokajane zapotrzebowanie organizmu na niezbędne pierwiastki, korzystnie wpływa na działanie układu nerwowego. Pozwala utrzymać równowagę emocjonalną i buduje odporność na stres.„Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

  Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

  Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalnie suszone składniki.

  Napar zalecany jest przy przygnębieniu, utraconej chęci do życia, problemach ze snem i niskiej koncentracji. Mieszanka pomaga polepszyć humor i przywrócić energię do życia.

  Sposób przygotowania mieszanki ziołowej (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min

  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

  Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

  Masa netto: 50 g

  Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

  Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

  W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

  #SP0015
  7 Przedmioty

  Powiązane produkty