Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Mieszanka „Sercowa” 50g

  14,99 zł

  (20,51 zł za sztukę)

  Brutto

  Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalnie suszone składniki.

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Mieszanka ziołowa sercowa 50 g (Skarby Polesia)

  Mieszanka ziołowa sercowa to przyjemna herbata, stworzona z myślą o osobach, które zmagają się chorobami serca i zbyt wysokim ciśnieniem. Mieszanka została skomponowana na bazie naturalnych składników, które zawierają zestaw witamin i składników mineralnych niezbędnych dla prawidłowej pracy mięśnia sercowego.

  Mieszanka ziołowa sercowa zawiera suszone owoce oraz kwiaty będące źródłem niezwykłych flawonoidów. Roślinne składniki znane w medycynie naturalnej, usprawniają krążenie krwi i zapewniają transport substancji odżywczych do wszystkich organów. Właściwości przeciwzapalne mieszanki ziołowej chronią przed infekcjami.

  Włączenie herbaty z ziół nasercowych do codziennej diety pozwoli utrzymać serce w dobrej kondycji i zmniejszyć zagrożenie chorobami serca. Garbniki i niezbędne dla zdrowia pierwiastki obecne w naparze z mieszanki sercowej, wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych i regulują poziom ciśnienia we krwi.

  „Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

  Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

  Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

  Napar zalecany jest przy wysokim ciśnieniu, stresie i problemach z sercem. Mieszanka sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego oraz wspomaga dotlenienie organizmu1,2

  Sposób przygotowania mieszanki ziołowej (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min

  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

  Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

  Masa netto: 50 g

  Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

  Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

  W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne. 

  #SP0012
  14 Przedmioty

  Powiązane produkty