Letnie inspiracje: różowe włosy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lato to czas szaleństw. Wakacyjna pora sprzyja eksperymentom i zabawie z wizerunkiem, a idealną ku temu sposobnością jest wakacyjny wyjazd. Jeśli szykujecie się już na podróż życia, możecie na listę rzeczy do zrobienia przed wyjazdem wciągnąć wizytę u fryzjera. Różowe włosy to absolutny hicior tych wakacji. Jeśli nie boicie się szaleństw, wypróbujcie ten trend na samych sobie.

Różowe włosy wprost z wybiegów

Róż i różowe włosy to nie pomysł, jaki zrodził się w naszych głowach, bez jakiegokolwiek podparcia. Możecie zobaczyć je u wielu projektantów, którzy chętnie uświetniają swoje pokazy udziałem modelek o włosach w tym dziewczęcym kolorze. To jednak nie koniec. Także wśród blogerów i blogerek modowych znajdziecie olbrzymią aktywność związaną z różowymi włosami. Jeśli więc zależy wam na tym, by w te wakacje być na czasie, pomyślcie o tym, by zaszaleć z różową farbą lub bibułą.

kobieta w skórze i różowych włosach

stock https://www.pexels.com

Wielki come back

Różowe włosy to nie pomysł nowy, który zrodził się w ostatnim czasie. Były one popularne już znacznie wcześniej, bo jeszcze w poprzednim stuleciu. Dziś z wielkim hukiem różowy kolor włosów wrócił do łask, zbierając pozytywne opinie nie tylko gwiazd showbusinessu, ale i zwykłych dziewczyn i kobiet, które chcą na co dzień wyglądać pięknie i seksownie.

Komu pasują różowe włosy?

Wbrew obiegowej opinii, różowe włosy to nie tylko pomysł dla osób młodych, ale dla każdego bez wyjątku. Nastolatki wyglądają w takim właśnie kolorze kapitalnie, zaś osoby starsze wypadają na osoby o młodym usposobieniu. Słowem każdy w tym kolorze włosów będzie mógł poczuć się dobrze.

Różowa fryzura najładniej prezentować będzie się na włosach jasnych, bo ukaże się w pełnej okazałości. Jeśli bazą dla tego koloru zostaje ciemny, najlepiej rozjaśnić włosy przed zaaplikowaniem farby.

dwie kobiety leżące na ziemi

stock https://www.pexels.com

Czym farbować

W zależności od tego, czy zależy wam na krótkoterminowym, czy trwalszym efekcie wybierzcie sposób farbowania włosów. Możecie wybrać do tego celu specjalny spray, który jest bardzo prosty w aplikacji. Co równie ważne, spray jest idealną opcją dla osób, które chcą wyglądać modnie jednorazowo – tak zafarbowane na różowo włosy na powrót odzyskają swój kolor już po jednym ich umyciu. Jeśli wybieracie się na szaloną imprezę weekendową, możecie spróbować zabawę ze sprayem.

Inna opcja na różowe włosy to użycie tonera. Możecie być pewni, ze po zastosowaniu tonera kolor utrzyma się dość długo na włosach. Aplikacja jest prosta, choć z pewnością nie da wam takich efektów, jak profesjonalne farbowanie u fryzjera. Jeśli chcecie, by efekt był jak najbardziej trwały i co tu kryć – oszałamiający, wówczas najlepszą alternatywą będzie wizyta w salonie fryzjerskim.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2017.