Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Acus Med

Acus Med 

To marka produkująca wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia do terapii bólu i rehabilitacji. Firma jest jednym z liderów na rynku medycznym w dziedzinie terapii elektromagnetycznej, wykorzystującej zjawisko indukcji elektromagnetycznej do celów terapeutycznych. 

Produkty marki Acus Med charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają na dokładne i skuteczne działanie na określone partie ciała. Urządzenia Acus Med są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych terapeutów, jak i dla osób korzystających z terapii w domu. 

Marka Acus Med oferuje wiele różnych produktów, w tym maty terapeutyczne, aplikatory ręczne, poduszki i opaski terapeutyczne. Wszystkie urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są łatwe w obsłudze.

Terapia elektromagnetyczna oferowana przez Acus Med ma wiele zalet, w tym łagodzenie bólu, redukcję stanów zapalnych, pobudzanie regeneracji tkanek i poprawę krążenia krwi. Urządzenia te mogą być wykorzystywane w przypadku wielu chorób, takich jak choroby stawów, bóle pleców, migreny, a nawet choroby autoimmunologiczne. 

Produkty Acus Med to wysokiej jakości i innowacyjne urządzenia do terapii elektromagnetycznej, oferujące skuteczną i bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych metod terapeutycznych.

Aktywne filtry

Maść końska Line Sport -...
Cena 19,99 zł

Maść końska chłodząca Line Sport to produkt przeznaczony do łagodzenia skutków kontuzji i przeciążeń. Sprawdzona i ceniona przez sportowców – przydaje się także w domu. Unikalny skład preparatu szybko przynosi ulgę i redukuje ból. Jeśli doskwiera Ci obrzęk i uczucie pulsowania w miejscu doznanego urazu – sięgnij po maść końską chłodzącą Line Sport. Natychmiast zmniejszy dolegliwości i przyspieszy proces rekonwalescencji.

Maść końska Line Sport -...
Cena 19,99 zł

Maść końska rozgrzewająca Line Sport ma działanie przeciwbólowe i odprężające. Została opracowana w celu łagodzenia skutków intensywnego treningu i ewentualnych kontuzji. Maść końska rozgrzewająca Line Sport pełni funkcje prozdrowotneOddziałuje pozytywnie na mięśnie oraz wspaniale pielęgnuje skórę