Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Bicaps

Bicaps

To suplementy diety w postaci naturalnych roślinnych kapsułek z pullulanu. Ich działanie skierowane jest na konkretne przypadłości, takie jak problemy z tarczycą, zbyt wysokim ciśnieniem czy osłabienie kości i zębów i wiele innych. Opracowane w laboratorium ForMeds preparaty są wolne od syntetycznych dodatków. Świadoma produkcja dotyczy także opakowań Bicaps, które powstały z surowców roślinnych.

Bicaps to suplementy diety w postaci naturalnych roślinnych kapsułek z pullulanu. Ich działanie skierowane jest na konkretne przypadłości, takie jak problemy z tarczycą, zbyt wysokim ciśnieniem czy osłabienie kości i zębów i wiele innych. Opracowane w laboratorium ForMeds preparaty są wolne od syntetycznych dodatków. Świadoma produkcja dotyczy także opakowań Bicaps, które powstały z surowców roślinnych.

Aktywne filtry

BICAPS B complex MAX
Cena 94,39 zł

BICAPS B COMPLEX MAX zawiera kompleksową kompozycję witamin z grupy B oraz betainę. Składniki występują w wysoko przyswajalnych i aktywnych formach (m.in. metylokobalamina, P-5-P i L-metylofolian wapnia). Produkt zawiera wysokie dawki m.in. wit. B1, niacyny, kwasu pantotenowego i folianu.BICAPS B COMPLEX MAX jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.