Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki CannabiGold

CannabiGold

To marka olejków konopnych oraz kosmetyków które od pierwszego do ostatniego etapu produkcji są poddawane szczegółowej kontroli. Dokładna selekcja pozwala wybrać odmiany o najwyższej zawartości CBD. Parametry ekstraktów i izolatów są ściśle monitorowane, dzięki czemu produkty wyróżniają się czystością. Gwarantujemy, że stężenie kannabidiolu jest godne z deklarowanym. Wysokie standardy produkcji w innowacyjnym laboratorium zapewnia system HACCP. Produkty CannabiGold mają certyfikat VEGAN.

CannabiGold to marka olejków konopnych oraz kosmetyków które od pierwszego do ostatniego etapu produkcji są poddawane szczegółowej kontroli. Dokładna selekcja pozwala wybrać odmiany o najwyższej zawartości CBD. Parametry ekstraktów i izolatów są ściśle monitorowane, dzięki czemu produkty wyróżniają się czystością. Gwarantujemy, że stężenie kannabidiolu jest godne z deklarowanym. Wysokie standardy produkcji w innowacyjnym laboratorium zapewnia system HACCP. Produkty CannabiGold mają certyfikat VEGAN.

Aktywne filtry

Serum pielęgnacyjne skóra...
Cena 29,99 zł

Serum pielęgnacyjne dla skóry tłustej i mieszanej

- Pobudza naturalny proces złuszczania naskórka

- Odblokowuje i oczyszcza pory

- Normalizuje wydzielanie sebum

- Skutecznie walczy z zaskórnikami i wypryskami

- Zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości

- Odpowiedni do pielęgnacji skóry młodej, dojrzałej i starzejącej się

- 150mg czystego CBD