Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Lipocaps

Lipocaps

Obejmuje zestaw kapsułek witaminowych. Wysoka dawka witaminy Cwitamina B12, cynk i kompleks witamin z grupy B to liposomalne formy o opóźnionym uwalnianiu. Specjalna kapsułka chroni przed ryzykiem neutralizacji witamin w środowisku kwasów żołądkowych. Wysoko przyswajalne składniki wytworzono bez sztucznych dodatków, konserwantów i słodzików. Seria Lipocaps jest na tyle trwała i stabilna, że nie wymaga przechowywana w lodówce.

Lipocaps obejmuje zestaw kapsułek witaminowych. Wysoka dawka witaminy C, witamina B12, cynk i kompleks witamin z grupy B to liposomalne formy o opóźnionym uwalnianiu. Specjalna kapsułka chroni przed ryzykiem neutralizacji witamin w środowisku kwasów żołądkowych. Wysoko przyswajalne składniki wytworzono bez sztucznych dodatków, konserwantów i słodzików. Seria Lipocaps jest na tyle trwała i stabilna, że nie wymaga przechowywana w lodówce.

Aktywne filtry

HILKI IMMUNO (smak banan)
Cena 51,99 zł

Suplement diety HILKI IMMUNO dedykowany jest dla dzieci w wieku 3+. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, w tym: witaminę C z aceroli, sok z owoców czarnego bzu, beta glukan z alg, czy rutynę z perełkowca japońskiego. 

Suplementy diety HILKI nie zawierają: nie zawierają: wypełniaczy, barwników, słodzików i konserwantów.

Smak: banan