Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki NOMICU

Nomicu

Specjalistyczny preparat Nomicu charakteryzuje się wyjątkową biodostępnością. Opracowany został we współpracy polsko-japońskiej przez biotechnologów oraz Narodowy Instytut Leków. Skuteczność jest zagwarantowana przez wysokie stężenie kurkuminoidów. Kapsułki Nomicu wspierają układ oddechowy i krążenia. Poprawiają metabolizm wątroby oraz przywracają skórze piękny i zdrowy wygląd. Systematyczne stosowanie suplementu diety Nomicu wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i wzmacnia stawy.

Specjalistyczny preparat Nomicu charakteryzuje się wyjątkową biodostępnością. Opracowany został we współpracy polsko-japońskiej przez biotechnologów oraz Narodowy Instytut Leków. Skuteczność jest zagwarantowana przez wysokie stężenie kurkuminoidów. Kapsułki Nomicu wspierają układ oddechowy i krążenia. Poprawiają metabolizm wątroby oraz przywracają skórze piękny i zdrowy wygląd. Systematyczne stosowanie suplementu diety Nomico wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i wzmacnia stawy.

Aktywne filtry