Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Prenacaps

Prenacaps

To specjalna gałąź produkcji ForMeds stworzona dla kobiet w ciąży i karmiących. Ciąża to stan, w którym zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta. Witaminy zawarte w produktach Prenacaps rekomendowane są przez Zespół Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Składniki naturalnego pochodzenia zapewniają bezpieczeństwo i wysoką przyswajalność. Ze względu na szczególną ochronę kobiet w ciąży preparaty Prenacaps są badane na zawartość metali ciężkich. Kapsułki opracowano bez słodzików, barwników i konserwantów.

Prenacaps to specjalna gałąź produkcji ForMeds stworzona dla kobiet w ciąży i karmiących. Ciąża to stan, w którym zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta. Witaminy zawarte w produktach Prenacaps rekomendowane są przez Zespół Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Składniki naturalnego pochodzenia zapewniają bezpieczeństwo i wysoką przyswajalność. Ze względu na szczególną ochronę kobiet w ciąży preparaty Prenacaps są badane na zawartość metali ciężkich. Kapsułki opracowano bez słodzików, barwników i konserwantów.

Aktywne filtry