Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Jednorazowy kompres chłodzący Line Sport

  4,99 zł
  Brutto

  Kompres chłodzący Line Sport to produkt medyczny klasy IIa. Jest przeznaczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą w przypadkach doznania urazu, stłuczeń i innych kontuzji. Kompres chłodzący Line Sport jest produktem jednorazowym i ma postać torebki. Jej zawartość stanowią mocznik, chlorek amonu i woda.

  Ilość Ostatnie sztuki w magazynie
   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Kompres chłodzący Line Sport 

  Kompres chłodzący Line Sport to produkt medyczny klasy IIa. Jest przeznaczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą w przypadkach doznania urazu, stłuczeń i innych kontuzji. Kompres chłodzący Line Sport jest produktem jednorazowym i ma postać torebki. Jej zawartość stanowią mocznik, chlorek amonu i woda.


  Kompres chłodzący Line Sport – dla kogo jest przeznaczony?

  Kompres chłodzący Line Sport został opracowany z myślą o sportowcach, ale jego zastosowanie jest o wiele szersze. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie uśmierzenie bólu i złagodzenie skutków nadwyrężeń.

  Kompres chłodzący Line Sport jest formą krioterapii. Obniżenie temperatury w miejscu kontuzji powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych. To zapobiega tworzeniu się krwiaków podskórnych i redukuje rozmiar siniaków. Kompres chłodzący łagodzi bolesną tkliwość i zmniejsza opuchliznę.


  Jak działa kompres chłodzący Line Sport?

  Mechanizm działania kompresu chłodzącego jest niezwykle praktyczny, bowiem nie wymaga wcześniejszego chłodzenia, przechowywania w lodówce czy zamrażarce. W przypadku kompresu chłodzącego Line Sport został wykorzystany proces chemiczny, który użytkownik sam inicjuje w potrzebnej chwili, poprzez ściśnięcie specjalnej bańki wewnątrz woreczka. Pęknięcie pęcherzyka wewnątrz rozpoczyna obniżanie temperatury.

  Kompres osiąga około -4°C, co stanowi temperaturę optymalną dla działania prozdrowotnego i przeciwbólowego. Uzyskanie tej temperatury trwa jedynie chwilę, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe udzielenie pomocy.


  Zalety kompresu chłodzącego Line Sport

  - wygodny w użyciu
  - nie wymaga wcześniejszego chłodzenia
  - w postaci elastycznego woreczka
  - łatwy do ułożenia i owinięcia miejsca urazu

  Warto mieć kompres chłodzący Line Sport zawsze pod ręką – w domowej apteczce i w podróży. 

  #A0008
  2 Przedmioty

  Powiązane produkty