Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Maść końska Line Sport - rozgrzewająca 250ml

19,99 zł
Brutto

Maść końska rozgrzewająca Line Sport ma działanie przeciwbólowe i odprężające. Została opracowana w celu łagodzenia skutków intensywnego treningu i ewentualnych kontuzji. Maść końska rozgrzewająca Line Sport pełni funkcje prozdrowotneOddziałuje pozytywnie na mięśnie oraz wspaniale pielęgnuje skórę

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Maść końska rozgrzewająca Line Sport

Maść końska rozgrzewająca Line Sport ma działanie przeciwbólowe i odprężające. Została opracowana w celu łagodzenia skutków intensywnego treningu i ewentualnych kontuzji. Maść końska rozgrzewająca Line Sport pełni funkcje prozdrowotne. Oddziałuje pozytywnie na mięśnie oraz wspaniale pielęgnuje skórę.


Na co pomaga maść końska rozgrzewająca Line Sport?

Rozgrzewająca maść końska Line Sport zawiera ekstrakt z chili, który pobudza krążenie krwi. Preparat działa natychmiast, wywołując przyjemne uczucie odprężenia. To idealny sposób by po wymagającym treningu zniwelować napięcie.

Możesz stosować maść końską rozgrzewającą Line Sport przy następujących dolegliwościach:
- spięte mięśnie nóg, rąk i pleców
- ból stawów spowodowany przeciążeniem
- dolegliwości na tle reumatoidalnym
- ból kręgosłupa o różnym pochodzeniu
- przeciążenie barków


Jak działa końska maść rozgrzewająca Line Sport?

Maść końska rozgrzewająca Line Sport redukuje ból i wspiera regenerację. Przyspieszone krążenie krwi w tkankach przyczynia się do sprawniejszego transportu substancji odżywczych. Dzięki temu mikrouszkodzenia goją się w krótszym czasie.

Maść końska rozgrzewająca świetnie wspomaga masaż. Wywołuje efekt podobny do tego, jakbyś przyłożył do miejsca urazu ciepły termofor, czyli błyskawiczna ulga. Możesz też przy pomocy maści końskiej rozgrzewającej robić okłady.

Dodatkowo końska maść rozgrzewająca ma zbawienny wpływ na skórę. Odżywia i czyni ją bardziej miękką. Poprawia jej elastyczność i koloryt. Preparat wysokiej jakości jest bardzo wydajny. Pozostawia na skórze przyjemny, charakterystyczny aromat eukaliptusa.

#A0003

Powiązane produkty