Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Zamrażacz w sprayu Line Sport 400 ml

19,99 zł
Brutto

Ice Spray, o pojemności 400 ml, wywołuje miejscowe uczucie zimna i działa przeciwbólowo. Idealnie sprawdzi się podczas skręceń, stłuczeń oraz podczas zabiegu krioterapii. Niezbędnik w torbie fizjoterapeuty i sportowca. 

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Lód w sprayu Line Sport (400 ml)

Lód w sprayu Line Sport to praktyczny aerozol, który pomaga przy stłuczeniach i kontuzjach. Możesz go zawsze mieć pod ręką i działać od razu, gdy przytrafi Ci się uraz. Sztuczny lód w tej funkcjonalnej postaci, działa natychmiast.


Lód w sprayu – jak działa?

Lód w sprayu przydaje się w przypadku skręceń, zwichnięć i uderzeń. Sztuczny lód a aerozolu Line Sport powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych. Działanie chłodzące zmniejsza obrzęk i minimalizuje ryzyko powstawania siniaków. Zmniejsza ból i redukuje nieprzyjemne uczucie pulsowania w miejscu doznanego urazu. Lód w sprayu od razu przynosi ulgę i ogranicza skutki kontuzji dzięki natychmiastowemu chłodzeniu.


Kiedy stosować lód w sprayu Line Sport?

Lód w sprayu Line Sport warto mieć zawsze w domowej apteczne oraz w plecaku podczas wycieczki. Jeśli ćwiczysz na siłowni lub uprawiasz gry zespołowe – na trening zabieraj zawsze ze sobą sztuczny lód w aerozolu

Stosuj go w przypadku:
- skręcenia, zwichnięcia (np. kostki lub nadgarstka)
- uderzenia
- nadwyrężenia ścięgien,
- przeciążenia mięśni lub stawów

Lód w sprayu Line Sport jest bezpieczny i prosty w zastosowaniu. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką, a następnie rozpylić aerozol z odległości ok. 20 cm ruchem wahadłowym na miejsce doznanego urazu. Jeśli jest taka potrzeba – czynność należy powtórzyć (zwracając uwagę, by na skórze nie tworzył się biały nalot). Pamięta, że lód w sprawy można aplikować na skórę nieuszkodzoną. Nie stosuj go w przypadku ran otwartych lub na zdarty naskórek.

#A0007

Powiązane produkty