Masz krótkie paznokcie? Zobacz najnowsze trendy w manicure

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jednym z elementów wizerunku, na który zwraca się uwagę w pierwszej kolejności podczas kontaktów z drugą osobą są paznokcie. To właśnie zadbane dłonie, a co za tym idzie piękne paznokcie są naszą wizytówką, która sprawia, że nie tylko wyglądamy lepiej, ale i czujemy się atrakcyjniej. Aby pomóc wam w odpowiednim zadbaniu o ten właśnie detal, przedstawiamy najnowsze trendy w manicure. To propozycje dla pań, które postawiły na krótkie paznokcie, a które chcą, by prezentowały się one nienagannie i stylowo. Zobaczcie same, co modne będzie tej jesieni!

W barwach natury

paznokcie z grafiką liści

https://pl.pinterest.com/pin/844495367602993287/

Natura jest i prawdopodobnie zawsze będzie w modzie. Dlatego, jeśli chcesz wyglądać dobrze w każdym wydaniu, postaw na kolory ziemi. Mogą zainspirować cię różne elementy przyrody, poczynając od barwnych, jesiennych liści, na jarzębinowych, czy wrzosowych odcieniach przyrody. Dary natury, to coś z czego możesz czerpać i czym się inspirować, a Twoje paznokcie będą wprost przepiękne.

Klasyka w każdym wydaniu

błyszczące różowe paznokcie

https://pl.pinterest.com/pin/57280226496570366/

Klasyczne kolory i krótkie paznokcie idą ze sobą w parze. Ten rodzaj manicure pasuje każdej kobiecie bez wyjątku, w dodatku sprawdzi się na różne okazje i do większości stylizacji. Jeśli zależy wam na tym, by wyglądać nienagannie i elegancko, klasyka to dobry wybór. Co warte podkreślenia, klasyka jest idealnym pomysłem zarówno dla młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet – tu wiek nie ma znaczenia, bo elegancja jest idealna dla każdego.

Nie wszystko złoto, co się świeci

błyszczące zielone paznokcie

https://pl.pinterest.com/pin/630152172836560222/

Błyszczące paznokcie są szczególnie pożądane na wszelkiego rodzaju imprezy. W zależności od Twojego nastroju, koloru stroju, czy okazji z powodu której chcesz wyglądać odświętnie, dostosuj kolor swoich paznokci do sytuacji. Szybko zobaczysz, że błyszczące paznokcie przyciągną spojrzenia i uwagę wielu osób. A Ty będziesz mieć okazję brylować w towarzystwie, z poczuciem nienagannego manicure.

Z wyróżniającym się wzorem

czerwone paznokcie z artystycznym wzorem

https://pl.pinterest.com/pin/258675572330785999/

Moda na kolorowe paznokcie to przede wszystkim domena lata i sezonu wakacyjnego. Jeśli jednak nie chcecie się żegnać z wesołymi motywami aż do przyszłego roku, warto trochę zaszaleć. Jak? Wystarczy, że jeden, czy dwa paznokcie będą wyróżniać się na tle pozostałych. Jeśli nie przesadzicie z wzorem, nie będzie przytłaczał on pstrokacizną, wówczas zyskacie fajny i modny efekt, który będzie powodem do dumy. Pamiętajcie jednak, by być ostrożnymi z wzorami – nie każdy wzór nadaje się do pracy, czy nawet na imprezę. Warto w tej kwestii zachować zdrowy rozsądek i umiar.

Geometryczne kształty

paznokcie pomalowane w geometryczne kształty

https://pl.pinterest.com/pin/263038434468769498/

Innym trendem, szczególnie lubianym przez młode dziewczyny są krótkie paznokcie z geometrycznymi wzorami. Dzięki połączeniu dwóch, góra trzech kolorów lakierów można zyskać świetny efekt, który będzie zaskakiwać pomysłowością i oryginalnością. A to szalenie ważne nie tylko dla nastolatek, ale dla każdego człowieka, który w końcu jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalnym. Dlaczego więc nie sprawić, żeby podkreślały to paznokcie?

 

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2017.