Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

SYROP ISLANDZKI MEDIC+

10,19 zł
Brutto

Syrop z porostem islandzkim wzbogacony o:

  • kwas hialuronowy
  • kwiat lipy
  • liść malwy

Produkt który

  • Łagodzi objawy kaszlu i chrypki poprzez nawilżenie i ochronę błony śluzowej 
  • Dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia

Ilość

Opis

Islandzki medic +

Jest wyrobem medycznym w postaci syropu. Wykazuje działanie powlekające błonę śluzową jamy ustnej i gardła, tworzy mukoadhezyjny film, który chroni przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych, jak bakterie i wirusy. 

Produkt został wytworzony na bazie naturalnych koncentratów soku jabłkowego i aroniowego. Nie zawiera dodatku cukru, substancji słodzących, ani sztucznych barwników, co sprawia, że jest bezpieczny nawet przy dłuższym stosowaniu.

Syrop nawilża wysuszoną śluzówkę, ochrania gardło i łagodzi dolegliwości związane z suchym kaszlem i chrypką. Swoje właściwości zawdzięcza bogactwu naturalnych ekstraktów zawierających liczne substancje śluzowe, które powlekają jamę ustną i gardło, chroniąc i osłaniając zakończenia nerwów czuciowych, a w rezultacie  łagodząc odruch kaszlu i dyskomfort związany z bólem gardła.

Obecny w wyrobie medycznym hialorunian sodu intensywnie nawilża wysuszoną śluzówkę jamy ustnej i gardła.

Przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia

Zastosowanie syropu

Syrop ISLANDZKI medic + stosuje się w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Wyrób powleka i nawilża błony śluzowe jamy ustnej i gardła, łagodząc uczucie suchości, pieczenia czy bólu gardła, występujące zwłaszcza w czasie przełykania. Syrop łagodzi także objawy suchego kaszlu i chrypki.

Wyrób stosuje się w celu wspomagania stanów zapalnych jamy ustnej i gardła o różnej etiologii, np. zapalenia gardła, zapalenia migdałków, aft oraz łagodzenia suchego kaszlu i chrypki. Wyrób jest szczególnie polecany osobom nadmiernie obciążającym struny głosowe (m. in. nauczyciele, czy śpiewacy), cięrpiącym na suchość w jamie ustnej i narażonym na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych (suche, klimatyzowane, zimne lub zanieczyszczone powietrze).

Dawkowanie

Dzieci od 1 do 3 lat: 7,5 ml syropu 4 razy dziennie Dzieci od 3 do 10 lat: 15 ml syropu 3 razy dziennie Dorośli i dzieci powyżej 10. roku życia: 20 ml syropu 3 razy dziennie

Środki ostrożności i ostrzeżenia

W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub gdy objawy utrzymują się przez dłuższy czas należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować wyrobu po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu, a także gdy opakowanie bezpośrednie jest uszkodzone. Wyrób należy zużyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość (alergia) na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. 

Porcja dzienna zawiera:

Skład

1 tabletka

Mieszanka bakterii probiotycznych należących do 5 różnych szczepów

150 mg 7,5 mg

Lactobacillus

Lactobacillus rhamonsus

Lactobacillus plantarum

Bifidobacterium lactis

Bifidobacterium breve

1x109 CFU*

1x109 CFU*

1x109 CFU*

1x109 CFU*

1x109CFU*

Prebiotyk - FOS (Fruktooligosacharydy)

100 mg

*CFU - (ang. Colony Forming Unit) - jednostka tworząca kolonię

** Prebiotyk stymuluje wzrost i aktywność wybranych szczepów bakterii probiotycznych

#N0012
46 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2020-06-25

Podaje córce gdy zdarzy jej się podrażnić gardło, pomaga.

Napisz swoją opinię

SYROP ISLANDZKI MEDIC+

Syrop z porostem islandzkim wzbogacony o:

  • kwas hialuronowy
  • kwiat lipy
  • liść malwy

Produkt który

  • Łagodzi objawy kaszlu i chrypki poprzez nawilżenie i ochronę błony śluzowej 
  • Dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia

Napisz swoją opinię