Powiększanie Ust od A do Z

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zmysłowe, powiększone usta można osiągnąć w szybki, nieinwazyjny i co najważniejsze bezpieczny sposób. Jeśli jesteś ciekaw jak się to osiąga, zapraszam do przeczytania poniższego artykułu.

Kwas Hialuronowy.

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje w ludzkim organizmie. Substancja ta jest wykorzystywana do utrzymania tkanek odpowiednio nawilżonych i utrzymania skóry w odpowiedniej sprężystości. W związku z tym, że jest to substancja naturalnie występującą w ciele człowieka, kwas hialuronowy jest powszechnie wykorzystany w medycynie estetycznej, ponieważ jest całkowicie bezpieczny. Medycyna stosuje go tak często, ponieważ nie wywołuje on reakcji alergicznych oraz nie jest odrzucany przez układ immunologiczny. Kwas, stosowany w zabiegu powiększania ust, jest uzyskiwany metodami laboratoryjnymi i nie różni się niczym od tego, który występuje naturalnie w organizmie.

zastrzyk z kwasu hialuronowego

fot: https://www.myipsa.com

Do czego wykorzystuje się kwas hialuronowy?

Dzięki temu kwasowymi poprawia się kontur i kształt warg, koryguje się asymetrię i powiększa, gdy są zbyt wąskie. Kwas hialuronowy ujędrnia, nawilża i niweluje zmarszczki wokół ust. Kwas nie powoduje żadnych skutków ubocznych, ponieważ rozkłada się w organizmie, a to oznacza, że efekt powiększenia jest odwracalny w porównaniu z innymi operacjami takimi jak np. mikro implanty silikonowe.

Z jakich innych możliwości mogę skorzystać?

Istnieją inne inwazyjne zabiegi, które można wykonać zamiast wypełnienia ust kwasem hialuronowym. Do powiększania ust używa się np. tłuszczu własnego, który pozyskuje się poprzez wykonanie liposukcji i poddanie obróbce. Tłuszcz do ust wprowadza się na dwa sposoby:
-poprzez nakłucie,
-w trakcie operacji plastycznej,

Inną substancją, wstrzykiwaną w usta podczas zabiegu, może być botoks, który jednak, w odróżnieniu od kwasu hialuronowego, jest trucizną wytwarzaną przez pewne bakterie. Botulina może podrażniać komórki ust, a efekt może znacznie odbiegać od oczekiwanych rezultatów. Aktualnie medycyna odchodzi od korzystania z tej substancji, ponieważ odnotowano tysiące ciężkich zachorowań i zgonów po skorzystaniu z botoksu.

duże usta malowane różową pomadką

free stock https://www.pexels.com

Alternatywa dla zabiegów.

W sklepach specjalistycznych można kupić szminkę, która powiększa usta niczym wypełniacz. Potwierdzono klinicznie, że dzięki swojej strukturze i kwasie hialuronowym podnosi usta i zwiększa ich nawodnienie. Szminka wykorzystuje technologię, która stymuluje gładkość ust i wypełnia nieatrakcyjne zmarszczki, które powstają u osób palących. Testy kliniczne potwierdziły, że po 28 dniach kobiety na których testowano szminkę miały wyraźnie większe usta i zmniejszone zmarszczki.

To już wszystkie możliwości powiększenia ust. Ostatecznego wyboru musisz dokonać Ty, najlepiej konsultując się wcześniej ze specjalistami w tej dziedzinie. Zadzwoń do gabinetu medycyny estetycznej, który znalazłaś i zapytaj o wszystko czego chcesz się dowiedzieć. Opowiedz o tym jaki efekt chcesz osiągnąć, a lekarz doradzi jaką metodę najlepiej wybrać, aby osiągnąć oczekiwany rezultat. Zawsze zanim zdecydujesz się na zabieg, możesz wypróbować szminkę powiększającą, a po miesiącu zastanowić się nad bardziej trwałym zabiegiem.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2017.