Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Herbatka "Nocne Upojenie" z lawendą 10g

39,99 zł
Brutto

Herbatka „nocne upojenie” to specjalnie wyselekcjonowana mieszanka składników naturalnych. Podstawą mieszanki są kwiaty i liście konopi włóknistych, która zawiera CBD – bezpieczny i prozdrowotny związek chemiczny. Ma on korzystny wpływ na układ nerwowy człowieka. Mieszanka jest umieszczona w pięknym szklanym słoju, który dodatkowo stanowi dekorację wnętrza.

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Herbatka „nocne upojenie” 10 g (India)

Herbatka „nocne upojenie” to specjalnie wyselekcjonowana mieszanka składników naturalnych. Podstawą mieszanki są kwiaty i liście konopi włóknistych, która zawiera CBD – bezpieczny i prozdrowotny związek chemiczny. Ma on korzystny wpływ na układ nerwowy człowieka. Mieszanka jest umieszczona w pięknym szklanym słoju, który dodatkowo stanowi dekorację wnętrza.

Pozostałe składniki herbatki „nocne upojenie” to płatki róży, kwiaty jaśminowe lawenda oraz liście dębu. Każda z roślin zawartych w herbatce stanowi źródło witamin i soli mineralnych. Regularne dostarczanie ich w postaci aromatycznego naparu wspiera pracę narządów wewnętrznych, poprawia krążenie krwi.

Herbatka „nocne upojenie” to specjalna kompozycja, która pozwoli Ci zaznać zbawiennego relaksu i zdrowego snu. Stan głębokiego odprężenia pozwoli Ci uzyskać odpoczynek i regenerację sił witalnych. Herbatka niweluje napięcia i działa kojąco na układ nerwowy.

Napar z takiej kompozycji ziół zalecany jest dla osób, które chcą się zrelaksować i poprawić jakość swojego snu.

Herbatkę „Nocne upojenie” umieściliśmy w estetycznym, szklanym opakowaniu, które można wykorzystać ponownie.

PRZYGOTOWANIE HERBATKI KONOPNEJ:

Łyżeczkę suszu zalać gorącą wodą (70-80 °C), parzyć pod przykryciem 5–10 minut.

THC<0,2%

   CBD naturalnie występuje w konopi siewnej (Cannabis Sativa L).

Masa netto: 10 g

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#IC0003

Powiązane produkty