Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Kategorie

  • Nowy

Lekka herbatka konopna "Sercowa" 30g

34,99 zł
Brutto

Lekka herbatka konopna „sercowa” to ziołowa mieszanka, której podstawę stanowią suszone liście, kwiatostany i nasiona konopi włóknistych. Dodatkowe zioła i kwiaty tworzące herbatkę, zostały dobrane jako kompozycja sprzyjająca pracy mięśnia sercowego.

Ilość
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Lekka herbatka konopna „sercowa” 30 g (India)

Lekka herbatka konopna „sercowa” to ziołowa mieszanka, której podstawę stanowią suszone liście, kwiatostany i nasiona konopi włóknistych. Dodatkowe zioła i kwiaty tworzące herbatkę, zostały dobrane jako kompozycja sprzyjająca pracy mięśnia sercowego.

Lekka herbatka konopna „sercowa” zawiera dobroczynny związek – CBD, który ma silne działanie przeciwzapalne. Garbniki i flawonoidy zawarte w specjalnie dopasowanej kombinacji roślinnej, wzmacniają organizm. W herbatce konopnej „sercowej” są obecne ważne dla zdrowia witaminy i związki mineralne. Jeżeli są one regularne przyswajane, poprawia się stan naczyń krwionośnych i usprawnia krążenie. Zdrowe i mocne serce zapewnia prawidłowe działanie pozostałych narządów wewnętrznych.

Lekka herbatka konopna „sercowa” to przyjemny napar o delikatnym ziołowym aromacie. Wprowadzenie produktu do diety sprawi, że Twoja odporność znacznie wzrośnie. Właściwości mieszanki ziołowej zmniejszają ryzyko infekcji i poprawiają ogólne samopoczucie.

Lekka herbatka konopna składa się z ręcznie zbieranych i naturalnie suszonych liści, kwiatostanów i nasion konopi włóknistych, połączonych z naturalnymi ziołami z Polesia. 

Herbata konopna charakteryzuje się delikatnym, ziołowym smakiem. 

Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 30 g

THC<0,2%

   CBD naturalnie występuje w konopi siewnej (Cannabis Sativa L).

 

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#IC0001
5 Przedmioty

Powiązane produkty