Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Mieszanka „Hormonalna” 50g

14,99 zł
Brutto

Mieszanka ziołowa hormonalna to szczególna kompozycja dziko rosnących roślin, przeznaczona dla kobiet w różnym wieku. Określenie mieszanki ziołowej jako „hormonalna” odnosi się do charakterystycznych cech układu hormonalnego kobiet, które doświadczają problemów zdrowotnych i dyskomfortu z powodu niestabilności hormonów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Mieszanka ziołowa hormonalna 50 g (Skarby Polesia)

Mieszanka ziołowa hormonalna to szczególna kompozycja dziko rosnących roślin, przeznaczona dla kobiet w różnym wieku. Określenie mieszanki ziołowej jako „hormonalna” odnosi się do charakterystycznych cech układu hormonalnego kobiet, które doświadczają problemów zdrowotnych i dyskomfortu z powodu niestabilności hormonów.

Mieszanka ziół zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki, które pozwalają niwelować nieprzyjemne objawy towarzyszące menopauzie. Ogólne wzmocnienie organizmu dzięki przeciwzapalnym ziołom, pozwala łatwiej radzić sobie ze zmiennym nastrojem.

Zawarte w składnikach mieszanki ziół hormonalnych witaminy i sole mineralne są korzystne także w okresie ciąży, która szczególnie obciąża organizm kobiety. Flawonoidy i garbniki dostarczane w postaci naparu z mieszanki hormonalnej, pobudzają siły witalne i regulują poziom estrogenów. Obecny w mieszance ziół serdecznik pospolity utrzymuje na właściwym poziomie ciśnienie, dzięki czemu zmniejsza dokuczliwość fal gorąca doświadczanych podczas klimakterium. Rumianek ułatwia odprężenie i reguluje układ nerwowy.

„Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

Napar pomaga zmniejszyć dolegliwości kobiece, sprzyja regulacji gospodarki hormonalnej oraz wzmacnia kobiecy organizm1,2,3

Sposób przygotowania mieszanki ziołowej (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 50 g

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#SP0011

Powiązane produkty