Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Kategorie

  • Nowy

Mieszanka "Uspokajająca" 50g

18,99 zł
Brutto

Mieszanka ziołowa uspokajająca to starannie opracowana kompozycja ziół i kwiatów, które działają kojąco na układ nerwowy człowieka. Pozyskiwane do stworzenia preparatu składniki roślinne, pozyskiwane są z terenów dzikich. Kwiaty i zioła zastosowane do stworzenia mieszanki uspokajającej są bezpieczne i znane w medycynie od wieków.

Ilość
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Mieszanka ziołowa uspokajająca 50 g (Skarby Polesia)

Mieszanka ziołowa uspokajająca to starannie opracowana kompozycja ziół i kwiatów, które działają kojąco na układ nerwowy człowieka. Pozyskiwane do stworzenia preparatu składniki roślinne, pozyskiwane są z terenów dzikich. Kwiaty i zioła zastosowane do stworzenia mieszanki uspokajającej są bezpieczne i znane w medycynie od wieków.

W mieszance ziołowej uspokajającej zawarte są specjalnie dobrane składniki, które w postaci naparu stanowią źródło ważnych dla zdrowia pierwiastków. Szyszki chmielu oraz jemioła łagodzą napięcie i pozwalają się zrelaksować. Kwiaty i liście głogu zawierają garbniki, które wspierają układ odpornościowy i korzystnie wpływają na ogólną kondycję i samopoczucie. Kwiaty rumianku i lebiodka dbają o układ pokarmowy i zapobiegają skurczom.

Mieszanka ziołowa uspokajająca ma przyjemny smak kwiatów i owoców. Picie naparu na bazie kompozycji uspokajającej niweluje napięcia i redukuje stany lękowe. Spożywanie herbaty na bazie ziół uspokajających pozwoli Ci osiągnąć stan odprężenia oraz jasność i spokój myśli.

ZIOŁA DO PICIA

„Od wielu lat zbieram lecznice zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuje tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przede mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości."

                                                                                                                                                 

Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

Napar zalecany jest przy zaburzeniach układu nerwowego, stresie, lękach i problemach z zasypianiem.

Sposób przygotowania mieszanki ziołowej (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min. 

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowany w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 50 g

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne. 

#SP0016
5 Przedmioty

Powiązane produkty