Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  INAMIA HYALURONIC + COLLAGEN

  104,79 zł
  Brutto

  INAMIA HYALURONIC + COLLAGEN zawiera składniki przeznaczone do pielęgnacji skóry suchej. To połączenie wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego z przebadanym klinicznie surowcem z błon jaj, w skład którego wchodzi elastyna i kolagen typu I. Produkt ten mogą przyjmować wegetarianie.

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  DZIAŁANIE:

  Kwas hialuronowy, kolagen i elastyna to elementy tworzące skórę właściwą.   

  Kwas hialuronowy wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami (macierzy zewnątrzkomórkowej), pomagając tym samym zachować

  odpowiednią strukturę tkanki. To również jedna z najbardziej higroskopijnych cząsteczek występujących w naturze. Wykazuje ona zdolność

  wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jej własną masę.

  Elastyna i kolagen z kolei odpowiadają kolejno za elastyczność i jędrność skóry. Działanie oraz obecność w skórze tych dwóch białek jest silnie powiązane. Gdy ubywa z wiekiem jednego z nich, zmniejszają się zasoby drugiego. Dzięki ścisłemu połączeniu pomiędzy nimi, możliwa jest także ich wzajemna kontrola. Wytrzymałość kolagenu nie pozwala elastynie zbyt mocno się rozciągać, a sprężystość elastyny chroni włókna kolagenu przed rozpadem wskutek nadmiernego rozciągnięcia. Wykształcona w ten sposób struktura stanowi solidne „rusztowanie” skóry właściwej.

  SPOSÓB UŻYCIA

  Sposób spożycia: Spożywać 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

  Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

  Ilość porcji w opakowaniu: 30.

  Zawartość opakowania netto: 14,4 g.

  Warunki przechowywania:

  Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

  SKŁAD PRODUKTU

  Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera:
  Kwas hialuronowy – 180 mg

  Błony jaj – 300 mg, w tym:

  kolagen typu I – 66 mg

  elastyna – 75 mg.


  Składniki: 
  błony jaj, pullulan (otoczka kapsułki), kwas hialuronowy. 

  ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i karmiące powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  #I0003
  3 Przedmioty

  Powiązane produkty