Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Islandzki Medic+ syrop z porostem islandzkim na kaszel

13,49 zł
Brutto

Syrop wzbogacony o:

- porost islandzki

- kwas hialuronowy

- kwiat lipy

- liść malwy

Syrop:

- Łagodzi objawy kaszlu i chrypki poprzez nawilżenie i ochronę błony śluzowej 

- Jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Islandzki medic + ochrona gardła w naturalnym wydaniu

Islandzki Medic + to wyrób medyczny w postaci syropu. Wykazuje działanie powlekające błonę śluzową jamy ustnej i gardła oraz chroni przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak bakterie i wirusy. Produkt został wytworzony na bazie naturalnych koncentratów soku jabłkowego i aroniowego. Bez dodatku cukru, substancji słodzących, ani sztucznych barwników, co sprawia, że jest bezpieczny nawet przy dłuższym stosowaniu.

Ekstrakt z porostu islandzkiego ma działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne, dodatkowo osłania śluzówkę przed szkodliwymi czynnikami.

Ekstrakt z liści ślazu dzikiego powleka błony śluzowe jamy ustnej, gardła i krtani, chroniąc je przed podrażnieniem, łagodzi również kaszel, ułatwia odkrztuszanie i zmniejsza stan zapalny.

Ekstrakt z kwiatów lipy zawiera związki śluzowe, które wykazują działanie osłaniające i powlekające, dzięki temu lipa łagodzi kaszel, ból gardła, chrypkę.

Obecny w wyrobie medycznym hialorunian sodu intensywnie nawilża wysuszoną śluzówkę jamy ustnej i gardła.

Przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 1. roku życia

Zastosowanie syropu 

Syrop ISLANDZKI medic + łagodzeniu objawów suchego kaszlu i chrypki. Dodatkowo w przypadku nadmiernej suchowości gardła spowodowanej np. zanieczyszczeniami, klimatyzowanym powietrzem, syrop nawilży gardło.

Syrop ISLANDZKI medic + wykorzystuje się także w celu wspomagania stanów zapalnych jamy ustnej i gardła o różnego pochodzenia, np. zapalenia gardła, zapalenia migdałków, aft oraz łagodzenia suchego kaszlu i chrypki. Wyrób jest szczególnie polecany osobom nadmiernie obciążającym struny głosowe (m. in. nauczyciele, czy śpiewacy).

#N0012

Powiązane produkty