Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Islandzkie Medic+ pastylki do ssania Nexon Pharma

11,99 zł
Brutto

Produkt łagodzi objawy takie jak: 

- Kaszel suchy

- Chrypka

- Ból gardła

- Nadwyrężenie strun głosowych

Pastylki do ssania zawierają

- Porost islandzki 

- Kwas hialuronowy

- Liść malwy

- Kwiat lipy

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Pastylki Islandzkie Medic+ naturalny sposób na kaszel suchy, ból gardła i chrypkę

Wyrób medyczny, w postaci miękkich pastylek do ssania, które chronią błonę śluzową jamy ustnej i gardła przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych. Produkt składa się z ekstraktu z roślin, dzięki którym pastylki mogą być stosowane w celu łagodzenia objawów suchego kaszlu, chrypki i bólu gardła.

Ekstrakt z porostu islandzkiego ma działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne, dodatkowo osłania śluzówkę przed szkodliwymi czynnikami.

Ekstrakt z liści ślazu dzikiego powleka błony śluzowe jamy ustnej, gardła i krtani, chroniąc je przed podrażnieniem, łagodzi również kaszel, ułatwia odkrztuszanie i zmniejsza stan zapalny.

Ekstrakt z kwiatów lipy zawiera związki śluzowe, które wykazują działanie osłaniające i powlekające, dzięki temu lipa łagodzi kaszel, ból gardła, chrypkę.

Witamina C wzmacnia odporność organizmu poprzez wsparcie układu immunologicznego w walce z infekcjami i drobnoustrojami.

Dodatkowo zawarty w produkcie kwas hialuronowy wykazuje silne właściwości nawilżające.

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 4. roku życia

Zastosowanie pastylek Islandzkich do ssania

Pastylki Islandzkie Medic + znajdą zastosowanie w łagodzeniu objawów suchego kaszlu i chrypki. Dodatkowo w przypadku nadmiernej suchowości gardła spowodowanej np. zanieczyszczeniami, klimatyzowanym powietrzem oraz w przypadku nadmiernego nadwyrężenia strun głosowych pastylki nawilżą gardło. Produkt może być także stosowany wspomagająco w trakcie leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. 

Dawkowanie

Dorośli i dzieci od 4. roku życia 1-2 pastylki kilka razy dziennie w zależności od potrzeby

#N0016

Powiązane produkty