Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Renostav Active Hauster 90 kapsułek nowa formuła

595,00 zł
Brutto
  • Połączenie trzech aktywnych biologicznie składników: MythoCondro®, AquaJuve®, UC-II®
  • Wspiera działanie układu kostno-stawowego, w tym prawidłową ruchomość stawów.
  • Wpływa korzystnie na stan chrząstki stawowej oraz wspiera procesy naprawcze w jej obrębie, przez co wspomaga zachowanie sprawności fizycznej.
Ilość
Obecnie brak na stanie

Renostav® Active

to unikatowy, opracowany na podstawie rekomendacji towarzystw naukowych kompleks trzech składników najwyższej jakości, których efektywność biologiczna została potwierdzona badaniami klinicznymi.


W jego skład wchodzą:

MythoCondro® 

pozyskiwany metodami biotechnologicznymi, czysty i aktywny biologicznie siarczan chondroityny o ściśle określonej strukturze oraz właściwościach fizyko-chemicznych.


AquaJuve®

biodostępny kwas hialuronowy w postaci hialuronianu sodu o naturalnym pochodzeniu.


UC-II®

natywny kolagen typu II o w pełni zachowanej strukturze i wyjątkowo wysokiej czystości.


Kiedy warto sięgnąć po Renostav Active?

Produkt polecany jest osobom dbającym o prawidłową kondycję stawów, w szczególności sportowcom w celu zachowania sprężystości chrząstki stawowej oraz wsparcia jej odporności na odkształcenia mechaniczne (intensywna aktywność fizyczna wiąże się z poddawaniem stawów dużym obciążeniom).

Renostav® Active polecany jest również osobom narażonym na obciążenie stawów wynikające z innych przyczyn (praca fizyczna, nadwaga), w celu regeneracji w stanach pourazowych, a także osobom w średnim i w podeszłym wieku jako wsparcie leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów na każdym jego etapie (fizjoterapia, farmakoterapia, leczenie operacyjne).


Zalecane spożycie

1 kapsułka trzy razy dziennie popijając dużą ilością wody.

#H0011

Powiązane produkty