Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Renostav Active Hauster 90 kapsułek nowa formuła

599,99 zł
Brutto

- Połączenie trzech aktywnych biologicznie składników: MythoCondro®, AquaJuve®, UC-II®

- Wspiera działanie układu kostno-stawowego, w tym prawidłową ruchomość stawów.

- Wpływa korzystnie na stan chrząstki stawowej oraz wspiera procesy naprawcze w jej obrębie, przez co wspomaga zachowanie sprawności fizycznej.

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Renostav® Active

to unikatowy, opracowany na podstawie rekomendacji towarzystw naukowych kompleks trzech składników najwyższej jakości, których efektywność biologiczna została potwierdzona badaniami klinicznymi.


W jego skład wchodzą:

MythoCondro® 

pozyskiwany metodami biotechnologicznymi, czysty i aktywny biologicznie siarczan chondroityny o ściśle określonej strukturze oraz właściwościach fizyko-chemicznych.


AquaJuve®

biodostępny kwas hialuronowy w postaci hialuronianu sodu o naturalnym pochodzeniu.


UC-II®

natywny kolagen typu II o w pełni zachowanej strukturze i wyjątkowo wysokiej czystości.


Kiedy warto sięgnąć po Renostav Active?

Produkt polecany jest osobom dbającym o prawidłową kondycję stawów, w szczególności sportowcom w celu zachowania sprężystości chrząstki stawowej oraz wsparcia jej odporności na odkształcenia mechaniczne (intensywna aktywność fizyczna wiąże się z poddawaniem stawów dużym obciążeniom).

Renostav® Active polecany jest również osobom narażonym na obciążenie stawów wynikające z innych przyczyn (praca fizyczna, nadwaga), w celu regeneracji w stanach pourazowych, a także osobom w średnim i w podeszłym wieku jako wsparcie leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów na każdym jego etapie (fizjoterapia, farmakoterapia, leczenie operacyjne).


Zalecane spożycie

1 kapsułka trzy razy dziennie popijając dużą ilością wody.

#H0011

Powiązane produkty