Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Suplementy diety wspomagające odchudzanie

Dieta redukcyjna wiąże się z ograniczeniem produktów spożywczych w codziennym menu, dlatego też  bardzo ważne jest dostarczanie wszystkich niezbędnych witamin i soli mineralnych . Na rynku suplementów diety dostępne są także preparaty stworzone na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, które wpływają na przyspieszenie metabolizmu....

Dieta redukcyjna wiąże się z ograniczeniem produktów spożywczych w codziennym menu, dlatego też  bardzo ważne jest dostarczanie wszystkich niezbędnych witamin i soli mineralnych. Na rynku suplementów diety dostępne są także preparaty stworzone na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, które wpływają na przyspieszenie metabolizmu. Zapewniają też wsparcie pracy wątroby oraz regulują poziom cholesterolu we krwi.

Aktywne filtry

Filtruj według

F-BIOTIN

Cena 17,49 zł
Suplement diety F-BIOTIN zawiera biotynę oraz inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.

F-CURCUMIN

Cena 64,99 zł
Suplement diety F-CURCUMIN zawiera kurkuminę indyjską oraz piperynę indyjską w formie proszku.

F-INULIN

Cena 28,99 zł
Suplement diety F-INULIN zawiera inulinę z korzenia cykorii (błonnik pokarmowy) w formie proszku.

BICAPS BETAINE

Cena 32,49 zł
Porcja dzienna (1 kapsułka) BICAPS BETAINE zawiera 660 mg chlorowodorku betainy, w tym 504,5 mg betainy. Produkt nie zawiera sztucznych dodatków i jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

BICAPS BIOTIN

Cena 24,99 zł
Suplement diety BICAPS® BIOTIN zawiera 2 500 μg biotyny w formie D-biotyny. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

BICAPS BOR

Cena 24,99 zł
BICAPS® BOR to 3 mg boru w 1 kapsułce. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Oligo-Elite ekstrakt z...

Cena 118,99 zł
Badania potwierdziły, że pokarmy bogate w polifenole Zmniejszają otyłość brzuszną (tzw. tkankę trzewną wisceralną) Poprawiają elastyczność skóry, redukują zmarszczki i przebarwienia Przedłużają tzw. dług tlenowy przyczyniając się do szybszej regeneracji po wysiłku  Poprawiają krążenie...
Pokazano 1-11 z 11 pozycji