Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Suplementy diety wspomagające widzenie

W czasach, gdy codziennie, w pracy i w domu, korzystamy z ekranów komputerów, telefonów i innych urządzeń, szczególnie powinniśmy dbać o wzrok . Jakość widzenia możemy poprawić zewnętrznie, dzięki kroplom zawierającym świetlik o działaniu łagodzącym i nawilżającym. Wspomaganie wewnętrzne jest możliwe dzięki suplementom diety zawierającym...

W czasach, gdy codziennie, w pracy i w domu, korzystamy z ekranów komputerów, telefonów i innych urządzeń, szczególnie powinniśmy dbać o wzrok. Jakość widzenia możemy poprawić zewnętrznie, dzięki kroplom zawierającym świetlik o działaniu łagodzącym i nawilżającym. Wspomaganie wewnętrzne jest możliwe dzięki suplementom diety zawierającym witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowej pracy oczu. Zalecana jest luteina oraz beta-karoten.

Aktywne filtry

Filtruj według

F-BETA CAROTENE

Cena 28,99 zł
Suplement diety F-BETA CAROTENE zawiera beta- karoten oraz inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.

F-GLUTATION+

Cena 68,99 zł
F-GLUTATION+ to suplement diety w formie proszku w postaci proszku bez sztucznych dodatków. Zawiera 250 mg glutationu w formie zredukowanej (GSH) i 190 mg witaminy C.

BICAPS LUTEIN

Cena 28,49 zł
Suplement diety BICAPS® LUTEIN zawiera 20 mg luteiny, 2 mg zeaksantyny z kwiatu aksamitki wzniesionej oraz 155 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

BICAPS LUTEIN+

Cena 56,49 zł
BICAPS LUTEIN+ zawiera 4 naturalne składniki, w tym m.in. luteinę i zeaksantynę z kwiatów aksamitki wzniesionej oraz wit. A (ekstrakt z marchwi), która wspiera prawidłowe widzenie.

BICAPS OPC

Cena 36,99 zł
Suplement diety BICAPS® OPC zawiera 232,75 mg OPC z ekstraktu z pestek winogron w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Euphrasia Luteina COMPLEX...

Cena 13,99 zł
Zawiera wysoką dawkę luteiny oraz zeaksantynę, niezbędne składniki plamki żółtej i siatkówki. Borówka czarna wspiera ostrość widzenia oraz funkcje siatkówki a także pomaga chronić oczy. Świetlik lekarski wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji oka i siatkówki. Zawarta w produkcie...

Ginkgo Biloba MAX Nexon Pharma

Cena 11,99 zł
Produkt zawierający naturalny ekstrakt z Ginkgo Biloba, który: Wspomaga utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych, w tym pamięć i koncentrację Wspomaga prawidłowy obieg krwi związany z funkcjonowaniem mózgu Korzystnie wpływa na wzrok i słuch   Produkt wyprodukowany w Polsce....
Pokazano 1-9 z 9 pozycji