Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Witamina D3 2000 j.m 120 tabletek Hauster

19,99 zł
Brutto

Witamina słońca w najlepszym wydaniu 100% naturalnego pochodzenia z lanoliny 

- Niewielka tabletka łatwa do połknięcia

- Ekonomiczne szklane opakowanie

- Produkt wolny od sztucznych dodatków i konserwantów

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Kiedy warto sięgnąć po Witaminę D3?

Przede wszystkim w momencie gdy nie jesteśmy w stanie regularnie wychodzić na świeże powietrze, aby poddać się ekspozycji słońca i wyprodukować witaminę D3. Zbyt mała ilość witaminy może powodować objawy depresji, osteoporozę, osteomalacji, krzywicy u dzieci, zespół przewlekłego zmęczenia, dlatego warto ją stosować profilaktycznie.  


Witamina D3 

Jest potocznie nazywana witaminą słońca, ponieważ wytwarzana jest z cholesterolu podczas wystawiania ciała na światło słoneczne.  Odpowiada za mineralizację kości, rozwój układu kostnego, regulację gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie. Wspomaga działanie układu krążenia, mięśnia sercowego i gwarantuje podtrzymywanie szczupłej sylwetki.


Ciekawostki

Skuteczność suplementacji witaminą D3 na redukcję objawów depresji jest porównywalna do skuteczności leków przeciwdepresyjnych. 

Według NFZ pod koniec roku 2018 było prawie 555 tys. osób ze zdiagnozowaną osteoporozą. Na 100 tys. osób po 50-tym roku życia było prawie 3,7 tys. chorych. Jednak, zdaniem NFZ, aż trzy czwarte osób mających osteoporozę nie jest zdiagnozowanych. 

Szacuje się, że miliard ludzi na świecie, a wśród nich głównie starsi mieszkańcy miast USA i Europy, przejawia niedobór witaminy D. 

#H0008

Powiązane produkty