Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close
ZIOŁA
Zielarnia - naturalne zioła | my-life.pl

ZIOŁA

Potencjał terapeutyczny tkwiący w ziołach znany jest ludzkości od wieków. Dziś wiemy już, że dawne sposoby ziołolecznictwa i metody medycyny naturalnej biorą się z bogactwa składników mineralnych i witamin obecnych w ziołach. W roślinach zawierają się substancje, które mają działanie lecznicze i wspomagające dla ludzkiego organizmu. Polifenole pozwalają oczyszczać organizm, zwalczają wolne rodniki oraz działają przeciwzapalnie, dzięki czemu zapobiegają chorobom i skracają czas infekcji.

Roślinne ekstrakty mają szeroki wpływ na zdrowie człowieka. Regularnie stosowane napary regulują trawienie, wspierają pracę wątroby i trzustki, obniżają poziom cukru i we krwi. Ziołolecznictwo wspomaga walkę ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu. Mikroelementy pochodzące z ziół pobudzają wytwarzanie czerwonych krwinek i chronią układ krwionośny. Dobroczynny wpływ ziół poprawia naturalną odporność, wzmacnia siły witalne i opóźnia procesy starzenia.

Aktywne filtry