Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Babka Płesznik 300g

  15,49 zł
  Brutto

  Babka płesznik

  - bardzo dobry sposób na zaparcia i biegunki

  - pomaga w dolegliwościach związanych z chorobą wrzodową oraz hemoroidami

  - pomaga w odchudzaniu zmniejszając uczucie głodu

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Czym jest babka płesznik?

  Babka płesznik, powszechnie nazywana jest  także jako babka śródziemnomorska. Jest to roślina, która pochodzi z rejonów Morza Śródziemnego, Azji oraz północnej Afryki. Nasiona babki płesznik mają kolor brązowy, przez co mogą przypominać wyglądem siemię lniane. Nasiona babki płesznik są bardzo cennym źródłem wielu ważnych dla organizmu substancji, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Obecność wielu substancji tego typu powoduje że nasiona babki płesznik znajdują zastosowanie w leczeniu szeregu schorzeń i dolegliwości.

  Rola babki płesznik w naszym organizmie

  Podstawową zaletą stosowania nasion, babki płesznik, jest zdrowotny wpływ na odpowiednie funkcjonowanie jelit. Działanie pod tym względem jest podobne do działania siemienia lnianego. Babka płesznik reguluje pracę jelit, łagodzi hemoroidy, zmniejsza cukier we krwi oraz koi uciążliwą łuszczycę i trądzik różowaty. Może być także stosowana u dzieci, ale w dobrze dobranych ilościach. Babka płesznik jest często stosowana także przez osoby na diecie odchudzającej, które chcą zadbać o swoją sylwetkę. Jest to spowodowane głównie tym, że ułatwia wypróżnianie oraz przyspiesza przesuwanie mas kałowych zalegających w jelitach. Regularne stosowanie babki płesznik może spowodować powrót regularnych wypróżnień, co bardzo dobrze wpływa na samopoczucie oraz funkcjonowanie osoby zmagającej się z zaparciami lub innymi problemami trawiennymi.

  Babka płesznik a nasza skóra

  Babka płesznik znajduje także zastosowanie przy walce z problemami skórnymi. Aby w pełni wykorzystać jej leczniczy potencjał należy przygotować domowy napar z nasion babki płesznik i wykorzystać go do okładów. Stosowanie babki płesznik w taki sposób może złagodzić uciążliwe swędzenie skóry oraz zmniejszyć ilość wyprysków. Babka bardzo dobrze radzi sobie ze stanami zapalnymi skóry oraz nadmiernym łuszczeniem się naskórka.

  #Z0033
  12 Przedmioty

  Powiązane produkty