Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij
Blog navigation

Najnowsze posty

 • Dlaczego należy dbać o swoje ciało i zdrowie?
  Dlaczego należy dbać o swoje ciało i zdrowie?
  5 Wyświetlenia Lubię

  Problemy zdrowotne, nawet te niewielkie, mogą zakłócać, a nawet przytłumić inne aspekty życia. Nawet stosunkowo niewielkie problemy zdrowotne, takie jak bóle, zakwasy czy niestrawność, odbijają się na szczęściu i poziomie stresu. Jedną z możliwości na poprawę zdolności radzenia sobie ze stresem i samopoczuciem jest podjęcie zobowiązania do przestrzegania zdrowszych nawyków.

  Czytaj więcej
 • Czy Warto wspomagać się suplementami ?
  Czy Warto wspomagać się suplementami ?
  9 Wyświetlenia Lubię

  Ponad połowa wszystkich ludzi przyjmuje codziennie bądź okazjonalnie jeden lub więcej suplementów diety. Popularne suplementy obejmują witaminy, minerały i produkty ziołowe, występują w postaci tabletek, proszku lub płynu i są dostępne bez recepty.

  Czytaj więcej
 • 5 wskazówek, jak dbać o serce!
  5 wskazówek, jak dbać o serce!
  5 Wyświetlenia Lubię

  Serce jest siłą napędową całego organizmu - dlatego tak ważne jest, aby poświęcać mu należytą uwagę i dbać o nie. Gdy dbasz o swoje serce, korzysta na tym cały Twój organizm. Gdy serce jest zdrowe, zdrowe są także wszystkie aspekty zdrowia fizycznego. Zdrowe serce oznacza lepszą jakość życia i pozwala nam jak najlepiej funkcjonować.

  Czytaj więcej
 • Dieta a suplementy ? - Jak prawidłowo je uzupełniać.
  Dieta a suplementy ? - Jak prawidłowo je uzupełniać.
  14 Wyświetlenia Lubię

  Na początku trzeba zacząć od podstaw. W naszej diecie bardzo ważne jest dostarczanie organizmowi witamin z pełnowartościowych posiłków. Możemy to osiągnąć dzięki prawidłowemu odżywianiu. Bądźmy szczerzy – komu udaje się zjeść sugerowaną porcję owoców i warzyw dziennie ? Pomimo wszelkich starań, możesz nie osiągać zalecanej dziennej ilości niektórych składników odżywczych.

  Czytaj więcej
 • Dlaczego suplementy są ważne w codziennej diecie?
  Dlaczego suplementy są ważne w codziennej diecie?
  28 Wyświetlenia Lubię

  Podstawą zdrowia i sprawności jest racjonalna, dobrze zbilansowana dieta. Są jednak sytuacje i etapy w życiu, gdy jakieś składniki są nam potrzebne bardziej niż wcześniej. Niekiedy przez inne względy zdrowotne lub styl życia trudno nam dostarczać optymalną ilość wszystkich składników. Wówczas z pomocą przychodzą nam suplementy.

  Czytaj więcej
 • Jaka suplementacja dla mężczyzn, kobiet, dzieci i seniorów: Jaka jest różnica?
  Jaka suplementacja dla mężczyzn, kobiet, dzieci i seniorów: Jaka jest różnica?
  37 Wyświetlenia Lubię

  Nie jest tajemnicą, że dieta przeciętnego człowieka nie zapewnia  wszystkich zalecanych składników odżywczych. Fakt ten kieruje wiele osób dbających o swoje zdrowie prosto do lokalnej apteki lub sklepu z suplemenami.

  Czytaj więcej
 • 7 rzeczy które powinneś wiedzieć na temat suplementów.
  7 rzeczy które powinneś wiedzieć na temat suplementów.
  58 Wyświetlenia Lubię

  Suplementy mogą być bardzo skuteczne we wspieraniu Twoich celów zdrowotnych - jeśli są przyjmowane we właściwy sposób.  Dowiedz się, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz przyjmować witaminy i suplementy oraz jak w pełni wykorzystać ich działanie. 

  Czytaj więcej
 • Czy suplementy diety są bezpieczne i zdrowe?
  Czy suplementy diety są bezpieczne i zdrowe?
  57 Wyświetlenia Lubię

  Słyszałeś o nich, być może je stosowałeś, a nawet poleciłeś je przyjaciołom lub rodzinie? Podczas gdy niektóre suplementy diety są dobrze poznane i sprawdzone, inne wymagają dalszych badań. Przeczytaj dalej, aby uzyskać ważne dla Ciebie i Twojej rodziny informacje na temat suplementów diety.

  Czytaj więcej
 • Kolagen – dlaczego jest tak ważny?
  Kolagen – dlaczego jest tak ważny?
  36 Wyświetlenia Lubię

  Jeden z najważniejszych budulców ludzkiego ciała ma ogromne znaczenie dla utrzymania zdrowia, które widać na zewnątrz oraz tego, które pozostaje niewidoczne. Oznaki rozpoznawalne gołym okiem dotyczą stanu skóry – jej prawidłowej jędrności i napięcia. Nie widać natomiast stawów i naczyń krwionośnych. Kolagen stanowi aż ¼ składnika tworzącego organizm człowieka i wpływa na życiowe funkcje tkanek i narządów. To fundament dla kości, więzadeł, stawów i mięśni. Ubytki kolagenu są skutkiem procesów...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 9 of 9 (1 Page)