Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close
Suplementy diety wspomagające widzenie
Suplementy diety wspomagające widzenie | my-life.pl

Suplementy diety wspomagające widzenie

W czasach, gdy codziennie, w pracy i w domu, korzystamy z ekranów komputerów, telefonów i innych urządzeń, szczególnie powinniśmy dbać o wzrok. Jakość widzenia możemy poprawić zewnętrznie, dzięki kroplom zawierającym świetlik o działaniu łagodzącym i nawilżającym. Wspomaganie wewnętrzne jest możliwe dzięki suplementom diety zawierającym witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowej pracy oczu. Zalecana jest luteina oraz beta-karoten.

Aktywne filtry

Beta Karoten słońce w pigułce
Cena 19,99 zł

Suplement beta karoten prowitamina B5, nazywany słońcem w pigułce, to jeden z najważniejszych dla ludzkiego zdrowia związków chemicznych. Jest bezpieczny, ponieważ organizm przetwarza dokładnie taką ilość, jaką potrzebuje. Stosowanie suplementu diety beta karoten „słońce w pigułce” zapobiega infekcjom, chroni błony komórkowe i przedłuża młodość.

Beta Karoten w proszku