Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close
Suplementy diety na spokojny sen
Suplementy diety na spokojny sen | my-life.pl

Suplementy diety na spokojny sen

Jakość snu odbija się na wielu aspektach zdrowotnych organizmu człowieka. Spokojny sen wpływa na regenerację i naturalną odporność, wiąże się także z prawidłowym funkcjonowanie układu nerwowego i gospodarką hormonalną. Na pogorszenie jakości snu wpływa stres towarzyszący nam w codziennym życiu, intensywna praca fizyczna i umysłowa oraz powszechne korzystanie z urządzeń elektronicznych. Liczne bodźce mogą utrudniać zasypianie i osłabiać nasze siły witalne. Dlatego warto sobie pomóc i zadbać o spokojny sen, który przynosi odpoczynek i relaks. Suplementy diety bogate w witaminy i sole mineralne ułatwiają zasypianie i pozwalają na regenerację ciała i umysłu. Preparaty na spokojny sen pomogą osiągnąć odprężenie i zredukować nadpobudliwość. Sen dobrej jakości to również najlepszy kosmetyk, który daje natychmiastowe efekty w postaci wypoczętej i promiennej cery bez śladów cieni pod oczami czy opuchlizny.

Aktywne filtry

SIMPLIFSHOT D3
Cena 57,19 zł

SIMPLIFSHOTS D3 to suplement diety w formie płynnej, bez dodatku sztucznych substancji barwiących, konserwujących i słodzących. Kartonik SIMPLIFSHOTS D3 zawiera 20 szklanych buteleczek, po 5 ml każda. 1 buteleczka (5ml) to 20 000 IU naturalnej witaminy D3 z lanoliny. W kartoniku znajduje się specjalna strzykawka do odmierzenia odpowiedniej ilości produktu.