Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close
Suplementy diety wzmacniające witalność i koncentrację
Suplementy diety wzmacniające witalność i koncentrację | my-life.pl

Suplementy diety wzmacniające witalność i koncentrację

Zdolność koncentracji jest związana w prawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego i kory mózgowej. Doskonałym suplementem diety naturalnego pochodzenia jest ekstrakt z ginko biloba. Jego regularne stosowanie usprawnia funkcje poznawcze i zapewnia sprawność intelektualną. O witalność w każdym wieku można dbać za pomocą preparatów z żeń-szeniem. Podobną funkcję pełni coraz bardziej popularny ekstrakt ashwagandy oraz guarana.

Aktywne filtry

Ocet jabłkowy z witaminą C
Cena 19,99 zł

Suplement diety ocet jabłkowy + witamina C jest wskazany do regularnego stosowania w wielu sytuacjach. Ocet jabłkowy słynie z silnych właściwości prozdrowotnych. Powstaje w procesie fermentacji, który sprzyja powstawaniu korzystnych dla człowieka związków chemicznych. Dzięki temu ocet jabłkowy staje się witaminową bombą i cudownym probiotykiem.