Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Homocyne B-complex 576,6 mg 120 kapsułek Hauster

166,99 zł
Brutto

Pomoc w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny

- Zawiera najlepiej przyswajalne, bioaktywne formy witamin

- Aktywna postać kwasu foliowego przebadana klinicznie (6S)-5-Methyltetrahydrofolic (5-MTHF)

- Kapsułka jest w 100% roślinna

- Skład odpowiedni dla wegan

- Produkt nie zawiera sztucznych dodatków i wypełniaczy

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Homocyne

Preparat dostarczający źródło kofaktorów w skumulowanej formie, koniecznych do nadzorowania metabolizmu homocysteiny, a także do eliminowania z organizmu jej nieokorzystnej dla zdrowia nadwyżki. Wyjątkowy skład obejmuje właściwe porcje aktywnych form witamin z grupy B, w tym nowatorską, metylowaną formę kwasu foliowego Quatrefolic*, którego potencjał został poświadczony badaniami. Homocyne jest uzupełnieniem diety w kluczowe składniki odżywcze obniżające ryzyko chorób układu krążenia (takich jak miażdżyca) i hiperhomocysteinemii.

 

Kiedy warto sięgnąć po Homocyne? 

Homocyne jest polecana szczególnie osobom u których może wystąpić hiperhomocysteinemia. Powodują ją takie czynniki jak:

- palenie papierosów

- picie dużej ilości kawy

- mutacja genu MTHFR

- dieta uboga w witaminy B6, B12 oraz kwas foliowy

Zwiększony poziom homocysteiny we krwi przyczynia się do rozwoju chorób układu krążenia (zakrzepica, miażdżyca, udar mózgu), otępienia i choroby Alzheimera. Hiperhomocysteinemia może zwiększać także ryzyko poronień i nowotworów (np. raka jajnika, raka jelita grubego, białaczki limfoblastycznej).

Dbanie o odpowiedni poziom homocysteiny, stężenia cholesterolu oraz trójglicerydów pomaga w profilaktyce chorób układu krążenia. Podstawową rolę w utrzymaniu najlepszego poziomu homocysteiny oraz jego obniżania stanowi prawidłowo ułożona dieta oraz suplementacja bogata w witaminy z grupy B i kwas foliowy. Homocyne dostarcza wysoko przyswajalne formy składników niezbędnych do prawidłowego procesu przekształceń homocysteiny. 

Aktywny folian 

#H0000

Powiązane produkty