Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Kategorie

  Homocyne B-complex 576,6 mg 120 kapsułek Hauster

  129,99 zł
  Brutto

  Pomoc w utrzymaniu prawidłowego poziomu homocysteiny

  • Zawiera najlepiej przyswajalne, bioaktywne formy witamin
  • Aktywna postać kwasu foliowego przebadana klinicznie (6S)-5-Methyltetrahydrofolic (5-MTHF)
  • Kapsułka jest w 100% roślinna
  • Skład odpowiedni dla wegan
  • Produkt nie zawiera sztucznych dodatków i wypełniaczy
  Ilość

  Homocyne

  Preparat dostarczający źródło kofaktorów w skumulowanej formie, koniecznych do nadzorowania metabolizmu homocysteiny, a także do eliminowania z organizmu jej nieokorzystnej dla zdrowia nadwyżki. Wyjątkowy skład obejmuje właściwe porcje aktywnych form witamin z grupy B, w tym nowatorską, metylowaną formę kwasu foliowego Quatrefolic*, którego potencjał został poświadczony badaniami. Homocyne jest uzupełnieniem diety w kluczowe składniki odżywcze obniżające ryzyko chorób układu krążenia (takich jak miażdżyca) i hiperhomocysteinemii.

   

  Kiedy warto sięgnąć po Homocyne? 

  Homocyne jest polecana szczególnie osobom u których może wystąpić hiperhomocysteinemia. Powodują ją takie czynniki jak:

  • palenie papierosów
  • picie dużej ilości kawy
  • mutacja genu MTHFR
  • dieta uboga w witaminy B6, B12 oraz kwas foliowy

  Zwiększony poziom homocysteiny we krwi przyczynia się do rozwoju chorób układu krążenia (zakrzepica, miażdżyca, udar mózgu), otępienia i choroby Alzheimera. Hiperhomocysteinemia może zwiększać także ryzyko poronień i nowotworów (np. raka jajnika, raka jelita grubego, białaczki limfoblastycznej).

  Dbanie o odpowiedni poziom homocysteiny, stężenia cholesterolu oraz trójglicerydów pomaga w profilaktyce chorób układu krążenia. Podstawową rolę w utrzymaniu najlepszego poziomu homocysteiny oraz jego obniżania stanowi prawidłowo ułożona dieta oraz suplementacja bogata w witaminy z grupy B i kwas foliowy. Homocyne dostarcza wysoko przyswajalne formy składników niezbędnych do prawidłowego procesu przekształceń homocysteiny. 

  Aktywny folian 

  #H0000
  9 Przedmioty

  Powiązane produkty