Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close
Maści rozgrzewające
Maści rozgrzewające | my-life.pl

Maści rozgrzewające

Maści rozgrzewające na przeziębienia i urazy

Maści rozgrzewające szybko przynoszą ulgę w przypadkach urazów i kontuzji. Doskonale działają także jako środek pomocniczy przy pierwszych objawach przeziębień i infekcji. Dzięki zawartości olejków eterycznych wspomagają pracę górnych dróg oddechowych i udrożniają zatoki i nos w przypadkach kataru.

Maści o działaniu rozgrzewającym pomagają zmniejszyć ból i działają kojąco na uszkodzenia układu ruchu. Maść końska rozgrzewająca zawiera naturalne wyciągi z ziół i ekstrakty roślinne. Dodatkowo działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, dzięki czemu zmniejszają ryzyko rozwoju infekcji.

Maści rozgrzewające na stawy

Maści rozgrzewające są bardzo skutecznym środkiem pomocniczym stosowanym w chorobach stawów. Łagodzą ból towarzyszący schorzeniom reumatoidalnym i redukują uczucie zesztywnienia. Zawarte w maściach rozgrzewających naturalne składniki pochodzenia roślinnego, takie jak polifenole i flawonoidy, dodatkowo mają działanie pielęgnacyjne dla skóry. Zmniejszają stany zapalne i przeciwdziałają drobnoustrojom.

Maści rozgrzewające dla sportowców

Maści rozgrzewające to popularny wśród sportowców sposób na niwelowanie napięć mięśniowych spowodowanych intensywnym wysiłkiem fizycznym. Pomagają szybko się zrelaksować i odprężyć, co ma znaczący wpływ na proces regeneracji organizmu. Regularne stosowanie maści rozgrzewających wspomaga funkcje układu kostno-stawowego. Maści rozgrzewające usprawniają krążenie krwi w tkankach, dzięki czemu przyspieszają procesy odnowy biologicznej, pobudzają transport substancji odżywczych do komórek.

Maści rozgrzewające jako kompres

Popularnym składnikiem maści rozgrzewających jest jałowiec zwyczajny, który pobudza krążenie. Podobne działanie wywołuje charakterystyczna kamfora. Przyjemne uczucie kojącego ciepła wywołanego maścią rozgrzewającą spowoduje także rozmaryn lekarski.

Maści rozgrzewające można stosować również w postaci kompresów. Jeśli istnieje potrzeba przedłużonego działania rozgrzewającego – należy nałożyć w miejsce urazu odpowiednio większą ilość maści i zabezpieczyć suchym opatrunkiem z gazy.

Aktywne filtry

Maść końska Line Sport -...
Cena 19,99 zł

Maść końska rozgrzewająca Line Sport ma działanie przeciwbólowe i odprężające. Została opracowana w celu łagodzenia skutków intensywnego treningu i ewentualnych kontuzji. Maść końska rozgrzewająca Line Sport pełni funkcje prozdrowotneOddziałuje pozytywnie na mięśnie oraz wspaniale pielęgnuje skórę

SwissMedicus - Szwajcarska...
Cena 34,99 zł

Końska maść z torfem rozgrzewająca 225ml to wyjątkowy produkt medycyny naturalnej, stworzony z myślą o regeneracji po treningu i pielęgnacji w celu odprężenia. Balsam wyprodukowany został na bazie różnych gatunków ziół. Receptura końskiej maści z torfem opracowana została w innowacyjnym szwajcarskim laboratorium.

CHŁODZĄCA

SwissMedicus – ROLL-ON Z...
Cena 29,99 zł

ROLL-ON z Konopiami Rozgrzewający składa się z substancji o działaniu rozgrzewającym i regenerującym skórę. Można ją stosować w przypadku bólu stawów i mięśni. Z uwagi na silne działanie rozgrzewające, maść pobudza krążenie w tkankach, co pozwala na przyśpieszenie regeneracji po urazach. 

Z Konopiami Rozgrzewająca 500 ML