Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Nowy

SwissMedicus - Plaster Rozgrzewajacy Z Kasztanem Herbalex

9,49 zł
Brutto

Plaster Rozgrzewajacy Z Kasztanem Herbalex poczuj długotrwałą ulgę i komfort. Pożegnaj się z uciążliwym bólem, korzystając z naturalnych dobrodziejstw ekstraktu z kasztanowca i innych dobroczynnych składników.

 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Plaster Rozgrzewajacy Z Kasztanem Herbalex (SwissMedicus)

Plaster Rozgrzewajacy Z Kasztanem Herbalex. Odkryj wyjątkowe zalety, zaprojektowanych, aby przynosić ukierunkowaną ulgę w różnych rodzajach bólu. Te plastry wyróżniają się wyjątkową zawartością ekstraktu z kasztanowca, który ma niezwykłe właściwości łagodzące. Delikatnie rozgrzewa to miejsce, powodując lekkie zaczerwienienie, które pomaga złagodzić uciążliwy ból. Jest tak ponieważ następuje wzrost przepływu krwi do nadwyrężonego obszaru mięśni, co sprzyja lepszej regeneracji tkanek i wspiera naturalny proces gojenia organizmu.

- Długotrwałe działanie do 15 godzin.

- Łatwość w naklejaniu i ściąganiu.

Stosowanie: Nakleić bezpośrednio w miejscu występowania bólu.

Skład: Żelazo, węgiel aktywny, woda, sól, wermikulit, ekstrakt z kasztanowca.


SwissMedicus 
to szwajcarski producent, którego receptury opierają się na wielowiekowych tradycjach czerpanych z medycy naturalnej. Wszystkie preparaty stworzone przez laboratorium SwissMedicus zostały sporządzone jako unikalne połączenia wyciągów z roślin. Eteryczne olejki i ekstrakty poszczególnych gatunków ziół, to niewyczerpane źródło związków chemicznych o prozdrowotnym działaniu.

Nowoczesna fitofarmacja jest wynikiem współczesnych, wysoko zaawansowanych badań klinicznych nad substancjami zawartymi w kwiatach, liściach i korzeniach różnych roślin. To także sięganie do wielopokoleniowej wiedzy ludowej. Dzięki temu dziś możemy mieć pełne zaufanie do bezpiecznych, dokładnie przebadanych preparatów. Starannie dobrane składniki naturalnego pochodzenia pozwalają na uzyskanie fenomenalnych efektów.

Najwyższej jakości szwajcarskie produkty SwissMedicus wyróżniają się właściwościami przeciwzapalnymi przeciwbólowymi. Wspierają naturalną odporność i przywracają sprawność bez skutków ubocznych. Maści i balsamy wzbogacone o dodatkowe składniki mogą być stosowane jako środki rozgrzewające lub chłodzące.

Szeroka gama preparatów SwissMedicus znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji i jako wsparcie dla sportowców. Produkty stworzone na bazie roślinnych składników przyspieszają naturalną regenerację.

#S0040
11 Przedmioty

Powiązane produkty