Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Swiss Medicus

SwissMedicus

To szwajcarskie laboratorium farmaceutyczno-kosmetyczne, produkujące linię produktów pielęgnacyjnych i wspomagających leczenie. Misją firmy jest tworzenie naturalnych, bezpiecznych preparatów o prozdrowotnym działaniu. Receptury SwissMedicus oparte są na wielowiekowych tradycjach medycyny naturalnej.

SwissMedicus to szwajcarskie laboratorium farmaceutyczno-kosmetyczne, produkujące linię produktów pielęgnacyjnych i wspomagających leczenie. Misją firmy jest tworzenie naturalnych, bezpiecznych preparatów o prozdrowotnym działaniu. Receptury SwissMedicus oparte są na wielowiekowych tradycjach medycyny naturalnej.

SwissMedicus wykorzystuje ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół, przy zastosowaniu najnowszej wiedzy i technologii. Laboratorium rozwija dziedzinę fitofarmacji i należy do najnowocześniejszych w Europie. Łączenie odpowiednich składników roślinnych przynosi w efekcie wyjątkowo skuteczne wyroby lecznicze. Ich efekt terapeutyczny wzmacniają związki chemiczne i substancje aktywne, których połączenia dają szczególne korzyści.

Wieloletnie doświadczenie firmy SwissMedicus gwarantuje bezpieczeństwo. Oprócz właściwości leczniczych – wiele z preparatów ma świetne działanie jako kosmetyki naturalne. Liczne maści i balsamy poprawiają kondycję skóry, nawilżają ją i wzmacniają jej naturalną odporność.

Aktywne filtry

SwissMedicus - Cannabis żel...
Cena 19,99 zł

Cannabis żel z olejem z konopi to wyjątkowy preparat przeznaczony do masażu. Zawarte w nim składniki naturalne mają dobroczynny wpływ na mięśnie, stawy i ścięgna. Produkt umieszczony jest w wygodnej i poręcznej tubie o pojemności 200 ml. Dzięki praktycznej zatrzaskującej się zatyczce można łatwo aplikować żel na skórę jedną za pomocą jednej ręki, nie przerywając masażu.

SwissMedicus - Cellulitis...
Cena 49,99 zł

Cellulitis żel może pomóc zredukować widoczność cellulitu i poprawić ogólny stan zdrowia i koloryt skóry. Nasz balsam jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji skóry. Wszystkie ekstrakty użyte w naszym balsamie pochodzą z naturalnych źródeł, dzięki czemu otrzymujesz bezpieczny i skuteczny produkt, z którego możesz czuć się dobrze.