Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Swiss Medicus

SwissMedicus

To szwajcarskie laboratorium farmaceutyczno-kosmetyczne, produkujące linię produktów pielęgnacyjnych i wspomagających leczenie. Misją firmy jest tworzenie naturalnych, bezpiecznych preparatów o prozdrowotnym działaniu. Receptury SwissMedicus oparte są na wielowiekowych tradycjach medycyny naturalnej.

SwissMedicus to szwajcarskie laboratorium farmaceutyczno-kosmetyczne, produkujące linię produktów pielęgnacyjnych i wspomagających leczenie. Misją firmy jest tworzenie naturalnych, bezpiecznych preparatów o prozdrowotnym działaniu. Receptury SwissMedicus oparte są na wielowiekowych tradycjach medycyny naturalnej.

SwissMedicus wykorzystuje ekstrakty roślinne i wyciągi z ziół, przy zastosowaniu najnowszej wiedzy i technologii. Laboratorium rozwija dziedzinę fitofarmacji i należy do najnowocześniejszych w Europie. Łączenie odpowiednich składników roślinnych przynosi w efekcie wyjątkowo skuteczne wyroby lecznicze. Ich efekt terapeutyczny wzmacniają związki chemiczne i substancje aktywne, których połączenia dają szczególne korzyści.

Wieloletnie doświadczenie firmy SwissMedicus gwarantuje bezpieczeństwo. Oprócz właściwości leczniczych – wiele z preparatów ma świetne działanie jako kosmetyki naturalne. Liczne maści i balsamy poprawiają kondycję skóry, nawilżają ją i wzmacniają jej naturalną odporność.

Aktywne filtry

SwissMedicus - Cannabis żel...
Cena 29,99 zł

Cannabis żel z olejem z konopi to wyjątkowy preparat przeznaczony do masażu. Zawarte w nim składniki naturalne mają dobroczynny wpływ na mięśnie, stawy i ścięgna. Produkt umieszczony jest w wygodnej i poręcznej tubie o pojemności 200 ml. Dzięki praktycznej zatrzaskującej się zatyczce można łatwo aplikować żel na skórę jedną za pomocą jednej ręki, nie przerywając masażu.

SwissMedicus - Cellulitis...
Cena 49,99 zł

Cellulitis żel może pomóc zredukować widoczność cellulitu i poprawić ogólny stan zdrowia i koloryt skóry. Nasz balsam jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji skóry. Wszystkie ekstrakty użyte w naszym balsamie pochodzą z naturalnych źródeł, dzięki czemu otrzymujesz bezpieczny i skuteczny produkt, z którego możesz czuć się dobrze.