Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Nowy

Green Idea - Syrop Na Stawy ARTROREGEN PREMIUM 250 ml

59,99 zł
Brutto

Green Idea - Syrop Na Stawy wpływa ogólnie na układ ruchu, wspomagając stawy więzadła i ścięgna. Przynosi szybką i skuteczną ulgę w chrząstce stawowej i tkance łącznej. Również hamuje jej degradację.

 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Syrop Na Stawy ARTROREGEN PREMIUM 250 ml (Green Idea)

Green Idea - Syrop Na Stawy łączy w sobie chondroprotekcyjne składniki budulcowe (siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny), kwas hialuronowy, MSM oraz unikalny kompleks ziołowy. Produkt jest odpowiedni przy problemach ze stawami. Kompleks ziół nadaje produktowi wyjątkową skuteczność.

- Glukozamina i chondroityna: są naturalnymi składnikami strukturalnymi chrząstki stawowej, więzadeł, ścięgien i mazi stawowej.

- MSM stosowany jest głównie jako odżywka dla chrząstki stawowej i tkanki łącznej. Przynosi szybką i skuteczną ulgę.

- Kwas hialuronowy poprawia metabolizm chondrocytów i hamuje degradację chrząstki stawowej.


SwissMedicus 
to szwajcarski producent, którego receptury opierają się na wielowiekowych tradycjach czerpanych z medycy naturalnej. Wszystkie preparaty stworzone przez laboratorium SwissMedicus zostały sporządzone jako unikalne połączenia wyciągów z roślin. Eteryczne olejki i ekstrakty poszczególnych gatunków ziół, to niewyczerpane źródło związków chemicznych o prozdrowotnym działaniu.

Nowoczesna fitofarmacja jest wynikiem współczesnych, wysoko zaawansowanych badań klinicznych nad substancjami zawartymi w kwiatach, liściach i korzeniach różnych roślin. To także sięganie do wielopokoleniowej wiedzy ludowej. Dzięki temu dziś możemy mieć pełne zaufanie do bezpiecznych, dokładnie przebadanych preparatów. Starannie dobrane składniki naturalnego pochodzenia pozwalają na uzyskanie fenomenalnych efektów.

Najwyższej jakości szwajcarskie produkty SwissMedicus wyróżniają się właściwościami przeciwzapalnymi przeciwbólowymi. Wspierają naturalną odporność i przywracają sprawność bez skutków ubocznych. Maści i balsamy wzbogacone o dodatkowe składniki mogą być stosowane jako środki rozgrzewające lub chłodzące.

Szeroka gama preparatów SwissMedicus znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji i jako wsparcie dla sportowców. Produkty stworzone na bazie roślinnych składników przyspieszają naturalną regenerację.

#S0046
3 Przedmioty

Powiązane produkty