Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Lekka herbatka relaksująca 50g

39,99 zł
Brutto

Lekka herbatka relaksująca to bezpieczny i przebadany preparat ziołowy przeznaczony do przygotowania naparu. Zawiera wyłącznie naturalne składniki – suszone kwiatostany, liście i nasiona konopi włóknistych. Jest to roślina znana medycynie od dawna i stosowana w szerokim zakresie dzięki zawartości kannabidiolu, czyli CBD.

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Lekka herbatka relaksująca 50 g (India)

Lekka herbatka relaksująca to bezpieczny i przebadany preparat ziołowy przeznaczony do przygotowania naparu. Zawiera wyłącznie naturalne składniki – suszone kwiatostany, liście i nasiona konopi włóknistych. Jest to roślina znana medycynie od dawna i stosowana w szerokim zakresie dzięki zawartości kannabidiolu, czyli CBD.

Lekka herbatka relaksująca ma delikatny ziołowy smak. Jej przygotowanie jest bardzo proste, bowiem wystarczy zalać łyżeczkę suszu gorącą, ale nie wrzącą wodą. Po upływie 10 minut napar jest gotowy picia. Możesz urozmaicić sobie smak herbatki konopnej dodając do niej plaster lub sok z cytryny.

Spożywanie lekkiej herbatki relaksującej wpływa korzystnie na układ nerwowy. CBD wykazuje silne działanie przeciwzapalne i odprężające. Ułatwia zasypianie i podnosi jakość snu, dzięki czemu stymuluje regenerację organizmu. Napar z suszu konopnego ma także pozytywny wpływ na apetyt i trawienie. W zależności od upodobań – możesz pić lekką herbatkę relaksującą na ciepło i na zimo.

 

Herbatka konopna INDIA składa się z ręcznie zbieranych i naturalnie suszonych liści, kwiatostanów i nasion konopi włóknistych.

Herbata charakteryzuje się delikatnym, ziołowym smakiem.

Przygotowanie: łyżeczkę suszu zalać gorącą wodą (75-80°C). Parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Odcedzić.

Zmrożona z kostkami lodu i świeżo wyciśniętą cytryną, skutecznie orzeźwia.

Sposób przechowywania: najlepiej przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Masa netto: 50 g

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#IC0006