Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  SwissMedicus - Żylaki żel 200 ml

  29,99 zł
  Brutto

  Żylako żel SwissMedicus to przyjemny w użyciu preparat o bogatym składzie. Jest przeznaczony do pielęgnacji ciała w przypadku dolegliwości towarzyszących żylakom. Żylako żel został stworzony na bazie naturalnych składników. Jego podstawą jest wyciąg z kasztanowca, który od wieków znany jest w medycynie naturalnej jako środek poprawiający stan żył.

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Żylako żel SwissMedicus (200 ml)

  Żylako żel SwissMedicus to przyjemny w użyciu preparat o bogatym składzie. Jest przeznaczony do pielęgnacji ciała w przypadku dolegliwości towarzyszących żylakom. Żylako żel został stworzony na bazie naturalnych składników. Jego podstawą jest wyciąg z kasztanowca, który od wieków znany jest w medycynie naturalnej jako środek poprawiający stan żył.

  Żylako żel należy stosować regularnie do pielęgnacji miejsc, w których występują żylaki. Obecne w unikalnym balsamie dodatkowe substancje, takie jak eskulina, aescyna i glikozydy, wzmacniają naczynia krwionośne. Stymulują przepływ krwi i minimalizują obrzęki. Flawonoidy i taniny, czyli prozdrowotne składniki zawarte w ekstraktach roślinnych, działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

  Regularne stosowanie Żylako żelu w widoczny sposób poprawia kondycję skóry. Polepszenie stanu naczyń krwionośnym przynosi ulgę i pozytywnie oddziałuje samopoczucie. Preparat jest łatwy w użyciu i wydajny. Poręczna tubka ma pojemność 200 ml. Żylako żel łatwo rozprowadza się na skórze i dobrze się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy i ma przyjemny, delikatny zapach.

  Żylako żel SwissMedicus – zastosowanie

  Żylako żel SwissMedicus należy stosować systematycznie. W miejscu występowania żylaków – nałożyć niewielką ilość żelu i bardzo delikatnie smarować, aby nie pogłębiać uszkodzeń. Dla podniesienia efektów można użyć większej ilości preparatu i pozostawić go na skórze do samoistnego wchłonięcia. Żylako żel może być pozostawiony na skórze nawet przez całą noc.

  Żylako żel SwissMedicus – działanie

  - z naturalnych składników

  - na bazie wyciągu z kasztanowca

  - wzbogacony o flawonoidy i eskulinę

  - redukuje obrzęki

  - wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych

  - usprawnia krążenie krwi

  - dobrze się wchłania

  - pozostawia przyjemny, delikatny zapach

  - pojemność 200 ml

  SwissMedicus to szwajcarski producent, którego receptury opierają się na wielowiekowych tradycjach czerpanych z medycy naturalnej. Wszystkie preparaty stworzone przez laboratorium SwissMedicus zostały sporządzone jako unikalne połączenia wyciągów z roślin. Eteryczne olejki i ekstrakty poszczególnych gatunków ziół, to niewyczerpane źródło związków chemicznych o prozdrowotnym działaniu.

  Nowoczesna fitofarmacja jest wynikiem współczesnych, wysoko zaawansowanych badań klinicznych nad substancjami zawartymi w kwiatach, liściach i korzeniach różnych roślin. To także sięganie do wielopokoleniowej wiedzy ludowej. Dzięki temu dziś możemy mieć pełne zaufanie do bezpiecznych, dokładnie przebadanych preparatów. Starannie dobrane składniki naturalnego pochodzenia pozwalają na uzyskanie fenomenalnych efektów.

  Najwyższej jakości szwajcarskie produkty SwissMedicus wyróżniają się właściwościami przeciwzapalnymi przeciwbólowymi. Wspierają naturalną odporność i przywracają sprawność bez skutków ubocznych. Maści i balsamy wzbogacone o dodatkowe składniki mogą być stosowane jako środki rozgrzewające lub chłodzące.

  Szeroka gama preparatów SwissMedicus znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji i jako wsparcie dla sportowców. Produkty stworzone na bazie roślinnych składników przyspieszają naturalną regenerację.

  #S0021
  7 Przedmioty

  Powiązane produkty