Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Obecnie brak na stanie

Lekka herbatka konopna "Sercowa" 30g

29,99 zł
Brutto

Lekka herbatka konopna „sercowa” to ziołowa mieszanka, której podstawę stanowią suszone liście, kwiatostany i nasiona konopi włóknistych. Dodatkowe zioła i kwiaty tworzące herbatkę, zostały dobrane jako kompozycja sprzyjająca pracy mięśnia sercowego.

Ilość Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Lekka herbatka konopna „sercowa” 30 g (India)

Lekka herbatka konopna „sercowa” to ziołowa mieszanka, której podstawę stanowią suszone liście, kwiatostany i nasiona konopi włóknistych. Dodatkowe zioła i kwiaty tworzące herbatkę, zostały dobrane jako kompozycja sprzyjająca pracy mięśnia sercowego.

Lekka herbatka konopna „sercowa” zawiera dobroczynny związek – CBD, który ma silne działanie przeciwzapalne. Garbniki i flawonoidy zawarte w specjalnie dopasowanej kombinacji roślinnej, wzmacniają organizm. W herbatce konopnej „sercowej” są obecne ważne dla zdrowia witaminy i związki mineralne. Jeżeli są one regularne przyswajane, poprawia się stan naczyń krwionośnych i usprawnia krążenie. Zdrowe i mocne serce zapewnia prawidłowe działanie pozostałych narządów wewnętrznych.

Lekka herbatka konopna „sercowa” to przyjemny napar o delikatnym ziołowym aromacie. Wprowadzenie produktu do diety sprawi, że Twoja odporność znacznie wzrośnie. Właściwości mieszanki ziołowej zmniejszają ryzyko infekcji i poprawiają ogólne samopoczucie.

Lekka herbatka konopna składa się z ręcznie zbieranych i naturalnie suszonych liści, kwiatostanów i nasion konopi włóknistych, połączonych z naturalnymi ziołami z Polesia. 

Herbata konopna charakteryzuje się delikatnym, ziołowym smakiem. 

Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 30 g

THC<0,2%

   CBD naturalnie występuje w konopi siewnej (Cannabis Sativa L).

 

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#IC0001

Powiązane produkty