Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

Filtruj według close

Lista produktów według marki Inamia

Inamia

To seria stworzona przez firmę farmaceutyczną ForMeds, wegańskie preparaty witaminowe wykazują niezwykłą skuteczność dzięki opatentowanym recepturom. Stabilność biochemiczna składników o naturalnym pochodzeniu oznacza doskonałą przyswajalność. Przeznaczone do systematycznego zażywania kapsułki skierowane są na przeciwdziałanie specyficznym problemom ze skórą, kondycją włosów i paznokci. Wieloaspektowy wpływ składników mineralnych poprawia kondycję i opóźnia procesy starzenia.

Inamia to seria stworzona przez firmę farmaceutyczną ForMeds, wegańskie preparaty witaminowe wykazują niezwykłą skuteczność dzięki opatentowanym recepturom. Stabilność biochemiczna składników o naturalnym pochodzeniu oznacza doskonałą przyswajalność. Przeznaczone do systematycznego zażywania kapsułki skierowane są na przeciwdziałanie specyficznym problemom ze skórą, kondycją włosów i paznokci. Wieloaspektowy wpływ składników mineralnych poprawia kondycję i opóźnia procesy starzenia.

Aktywne filtry

INAMIA CAPILIS
Cena 63,19 zł

INAMIA CAPILIS zawiera kompleks składników, które pomogą Ci w pielęgnacji wrażliwej cery naczynkowej. To połączenie m.in. naturalnego pochodzenia OPC i rutyny z niacyną i witaminą C. W skład produktu wchodzi również mikrokapsułkowana wit. K oraz zmikronizowana diosmina i hesperydyna (z gorzkiej pomarańczy). Produkt ten mogą przyjmować wegetarianki i weganki.

INAMIA CURCUMIN + LACTOFERRINE
Cena 203,99 zł

INAMIA CURCUMIN + LACTOFERRINE to zestaw 2 produktów dedykowanych skórze z niedoskonałościami. W skład zestawu wchodzą laktoferyna, witamina E, cynk i selen, kurkumina i piperyna indyjska oraz witaminy z grupy B. Zawarte w produktach składniki pomagają m.in. zachować zdrową skórę oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

INAMIA SKIN&HAIR MAX
Cena 59,19 zł

INAMIA SKIN & HAIR MAX zawiera składniki, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o skórę, włosy i paznokcie. To połączenie m.in. wysokiej dawki biotyny z selenem oraz krzemem naturalnego pochodzenia (z bambusa). W skład produktu wchodzi również MSM – organiczny związek siarki, będącej składnikiem sulfolipidów (budulec m.in. włosów i skóry). Produkt ten mogą przyjmować wegetarianki i weganki.