Kategorie

  INAMIA ANTIOXIDANT

  77,49 zł
  Brutto

  INAMIA ANTIOXIDANT zawiera składniki, które pomogą Ci w ochronie komórek przez stresem oksydacyjnym. W skład produktu wchodzą witaminy A, E i C, glutation oraz naturalnego pochodzenia, opatentowana dysmutaza ponadtlenkowa (SOD). Produkt ten mogą przyjmować wegetarianki i weganki.

  Ilość

  DZIAŁANIE

  Zawarta w produkcie witamina A pomaga zachować zdrową skórę.

  Z kolei witaminy E i C, SOD oraz glutation należą do związków o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Wchodzą one w skład tzw. pierwszej

  i drugiej linii obrony organizmu przed działaniem wolnych rodników – związków, które naturalnie występują w ludzkim ciele, jednak ich nadmiar

  (tzw. stres oksydacyjny) może niekorzystnie wpływać na stan skóry, m.in. przyspieszać jej starzenie oraz prowadzić do pojawienia się przebarwień.  Zadaniem antyoksydantów jest neutralizacja wolnych rodników, a tym samym niedopuszczenie do pojawienia się ich nadmiaru.

  Mimo, że niektóre antyoksydanty naturalnie występują w ludzkim organizmie (np. SOD, glutation), ich poziom może się różnić w zależności od trybu życia i dolegliwości. Spada również z wiekiem.

  SPOSÓB UŻYCIA

  Sposób spożycia: Spożywać 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

  Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

  Ilość porcji w opakowaniu: 60.

  Zawartość opakowania netto: 17,7 g.

  Warunki przechowywania:

  Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

  #I0006
  3 Przedmioty

  Powiązane produkty