Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  • Nowy

Świeca konopna "Ognista rozkosz" 90g

49,99 zł
Brutto

Aromatyczna świeca „ognista rozkosz” z naturalnego wosku sojowego, z olejem konopnym, o zapachu lawendy, goździków oraz paczuli. Świeca konopna jest wykonana wyłącznie z naturalnych składników, bez parafiny czy substancji ropopochodnych. Nie wydziela substancji toksycznych podczas spalania, jest bezpieczna dla alergików.
Bardzo ekonomiczna – długość spalania: do 25 godzin.

 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Aromatyczna świeca „ognista rozkosz” z naturalnego wosku sojowego, z olejem konopnym, o zapachu lawendy, goździków oraz paczuli. Świeca konopna jest wykonana wyłącznie z naturalnych składników, bez parafiny czy substancji ropopochodnych. Nie wydziela substancji toksycznych podczas spalania, jest bezpieczna dla alergików.
Bardzo ekonomiczna – długość spalania: do 25 godzin.

Dlaczego warto korzystać ze świec sojowych?

- Olejek lawendowy działa relaksacyjnie.

- Olejek goździkowy charakteryzuje się ciepłym, korzennym zapachem, który może wpływać na pozytywny nastrój.

- Olejek paczulowy ma drzewno-korzenny zapach.

- Świeca konopna INDIA zapewnia doskonałą jakość produktu.

- Charakteryzuje się stosunkowo niską temperaturą topnienia, co oznacza, że roztopiony wosk nie spowoduje poparzenia ciała.

- Wyselekcjonowane aromaty olejków pozostawiają bardzo przyjemną woń pomagającą w stresie.

Skład: Wosk sojowy, olej konopny, olejek eteryczny lawendowy, olejek eteryczny goździkowy, olejek eteryczny paczulowy, knot bawełniany

Masa netto: 90 g

#IC0009
3 Przedmioty

Powiązane produkty