Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Morwa Biała MAX 60 tabletek prawidłowa równowaga metaboliczna Nexon Pharma

  12,99 zł
  Brutto

  To suplement diety zawierający ekstrakt z liści morwy białej, która:

  - Wspomaga utrzymanie równowagi metabolicznej oraz węglowodanów w organizmie, w tym glukozy

  Morwa biała liść

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Morwa Biała MAX dla równowagi metabolizmu

  Morwa biała przyczynia się do utrzymania równowagi metabolizmu, czyli wyniku skoordynowanych procesów m. in.: trawienia, wchłaniania i komórkowego metabolizmu węglowodanów. Najważniejszym zastosowanie morwy białej jest zwłaszcza ograniczenie wchłaniania cukru. Morwa biała hamuje aktywność enzymów, które rozkładają cukry złożone na cukry proste, dzięki czemu, część węglowodanów zostaje niestrawiona i wydalona z organizmu. Wskaźnikiem właściwej gospodarki węglowodanowej jest prawidłowa glikemia (stężenie glukozy we krwi).

  Węglowodany 

  Inaczej cukry, to ważne składniki diety, które dostarczają komórkom energii niezbędnej do działania, przez spalanie glukozy. Węglowodany o bezpośrednim znaczeniu to: monocukry (w tym glukoza), oligocukry (w tym sacharoza) oraz wielocukry. Energia uzyskana z glukozy pożytkowana jest do prawidłowego funkcjonowania mózgu, erytrocytów, mięśni, serca czy wątroby.

  Glukoza

  Czyli cukier gronowy jest jednym z najważniejszych węglowodanów, gdyż przekształcana  jest również w inne cukry, np. rybozę, która jest składnikiem DNA czy galaktozę składnik laktozy. Poziom glukozy we krwi jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, dodatkowo glukoza reguluje przemianę tłuszczy oraz białek, przyspiesza gojenie się ran.

  Zalecana porcja dzienna do spożycia

  1 tabletka jednorazowo najlepiej na 15 minut przed posiłkiem, nie więcej niż 2 tabletki dziennie. Tabletką należy popić wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

  #N0008
  77 Przedmioty

  Powiązane produkty