Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Mieszanka Heli 100g – H Pylori mieszanka ziół Ziółko

  11,99 zł
  Brutto

  Mieszanka heli

  - powstała z myślą o przeciwdziałaniu bakterii H. pylori, zalecana jest do stosowania w działaniach profilaktycznych

  - skuteczność potwierdzona na Akademii Medycznej w Lublinie

  - jest to unikalna kompozycja takich ziół, jak: jeżówka purpurowa, tymianek pospolity, rumianek pospolity oraz mięta pieprzowa

  MIESZANKA HELI 50 GRAM

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Co to jest Mieszanka Heli?

  Czysta ekologicznie Lubelszczyzna jest idealnym miejscem do powstawania wyjątkowych receptur. Mieszanka Heli to unikalna kompozycja takich ziół, jak: jeżówka purpurowa, rumianek pospolity oraz mięta pieprzowa. Znajdujący się w produkcie susz pozyskany został wyłącznie z najcenniejszych części tych roślin. Każda z osobna jest niezwykle wartościowa dla ludzkiego organizmu, zaś sumując ich działanie otrzymujecie mieszankę, która stanie się doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.

  Mieszanka Heli – przeciw bakteriom

  Kompozycja Mieszanki Heli łączy w sobie wszystkie korzyści, wynikające bezpośrednio z obecności suszu z powyższych ziół. Produkt powstał jednak przede wszystkim z myślą o przeciwdziałaniu bakterii Helicobacter pylori. Zaleca się jej stosowanie w działaniach profilaktycznych.

  Co to jest Helicobacter pylori?

  Helicobacter pylori to jedna z najczęściej występujących bakterii w ludzkim organizmie. Jej naturalnym środowiskiem jest ludzki żołądek, posiadając ogromny wpływ na rozwój wrzodów żołądka oraz dwunastnicy. W ekstremalnych przypadkach może doprowadzić również do pojawienia się wszelkiego rodzaju nowotworów. Zakazić się nią można niezwykle łatwo, a najczęściej dochodzi do tego drogą oralną, m.in. w wyniku pocałunków lub po skorzystaniu z tych samych sztućcy, co osoba zarażona.

  Objawy jej występowania ą następujące:

  - bóle brzucha oraz nadbrzusza

  - mdłości

  - wzdęci

  - biegunka lub zatwardzenie

  - zgaga, niestrawność

  - ogólne osłabienie organizmu

  Korzystny wpływ mieszanki

  - Układ pokarmowy - rozluźnia mięśnie gładkie, wrzody, wzdęcia, zaparcia, układ trawienny

  - Układ oddechowy - kaszel

  - Odchudzanie i odżywianie - poprawia apetyt

  - Inne schorzenia - gojenie ran, przeciwbólowa

  - Infekcje bakteryjne, wirusowe, pasożytnicze - Helicobacter Pylori, przeciwbakteryjna, system odpornościowy, zapalenie

  - Hormony i samopoczucie - efekt uspokajający

  - Detoksykacja ciała - przeciwutleniacz

  - Dermatologia - opryszczka, problemy skórne, swędzenie

  Mieszanka Heli – stosowanie

  Zaleca się, by Mieszankę Heli stosować od 2 do 3 razy dziennie. Zbyt duże stężenie substancji aktywnych może działać szkodliwie na zdrowie, tak jak w przypadku wszystkich ziół. Napar można przyrządzić niezwykle prosto, ponieważ wystarczy wsypać odmierzoną ilość suszu do szklanki, zalać wrzącą wodą i trzymać pod przykryciem od 5 do 10 minut.

  Przeciwwskazania

  Jedynym przeciwwskazaniem jest ograniczony czas stosowania. Mieszanka Heli posiada w składzie jeżówkę purpurową, której nie należy stosować dłużej, niż 3 do 4 tygodni. Po tym czasie zaleca się przerwanie spożywania na ok. 14 dni, w przeciwnym ludzki organizm przestanie reagować na profilaktyczne właściwości tej rośliny.

  #Z0005
  10 Przedmioty

  Powiązane produkty