Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

zamknij

Kategorie

  Mieszanka "Uspokajająca" 50g

  14,99 zł
  Brutto

  Mieszanka ziołowa uspokajająca to starannie opracowana kompozycja ziół i kwiatów, które działają kojąco na układ nerwowy człowieka. Pozyskiwane do stworzenia preparatu składniki roślinne, pozyskiwane są z terenów dzikich. Kwiaty i zioła zastosowane do stworzenia mieszanki uspokajającej są bezpieczne i znane w medycynie od wieków.

   

  Bezpieczne płatności

   

  Darmowa dostawa od 200 zł*

   

  31 dni na zwrot

  Mieszanka ziołowa uspokajająca 50 g (Skarby Polesia)

  Mieszanka ziołowa uspokajająca to starannie opracowana kompozycja ziół i kwiatów, które działają kojąco na układ nerwowy człowieka. Pozyskiwane do stworzenia preparatu składniki roślinne, pozyskiwane są z terenów dzikich. Kwiaty i zioła zastosowane do stworzenia mieszanki uspokajającej są bezpieczne i znane w medycynie od wieków.

  W mieszance ziołowej uspokajającej zawarte są specjalnie dobrane składniki, które w postaci naparu stanowią źródło ważnych dla zdrowia pierwiastków. Szyszki chmielu oraz jemioła łagodzą napięcie i pozwalają się zrelaksować. Kwiaty i liście głogu zawierają garbniki, które wspierają układ odpornościowy i korzystnie wpływają na ogólną kondycję i samopoczucie. Kwiaty rumianku i lebiodka dbają o układ pokarmowy i zapobiegają skurczom.

  Mieszanka ziołowa uspokajająca ma przyjemny smak kwiatów i owoców. Picie naparu na bazie kompozycji uspokajającej niweluje napięcia i redukuje stany lękowe. Spożywanie herbaty na bazie ziół uspokajających pozwoli Ci osiągnąć stan odprężenia oraz jasność i spokój myśli.

  ZIOŁA DO PICIA

  „Od wielu lat zbieram lecznice zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuje tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przede mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości."

                                                                                                                                                   

  Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

  Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

  Napar zalecany jest przy zaburzeniach układu nerwowego, stresie, lękach i problemach z zasypianiem.

  Sposób przygotowania mieszanki ziołowej (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min. 

  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

  Opakowanie: Pakowany w torebki doypack z zapięciem strunowym

  Masa netto: 50 g

  Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

  Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

  W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne. 

  #SP0016
  3 Przedmioty

  Powiązane produkty