Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej informacji zamknij

Kategorie

  • Nowy

Mieszanka „Wyszczuplająca" 50g

18,99 zł
Brutto

Mieszanka ziołowa wyszczuplająca została stworzona z naturalnych składników roślinnych, które działają korzystnie na metabolizm. Herbata przygotowana na bazie mieszanki wyszczuplającej zawiera mikroelementy i witaminy, które pobudzają pracę narządów wewnętrznych. Picie naparu ziołowego z mieszanki wyszczuplającej przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej.

Ilość
 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa dostawa od 200 zł*

 

31 dni na zwrot

Mieszanka ziołowa wyszczuplająca 50 g (Skarby Polesia)

Mieszanka ziołowa wyszczuplająca została stworzona z naturalnych składników roślinnych, które działają korzystnie na metabolizm. Herbata przygotowana na bazie mieszanki wyszczuplającej zawiera mikroelementy i witaminy, które pobudzają pracę narządów wewnętrznych. Picie naparu ziołowego z mieszanki wyszczuplającej przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej.

Mieszanka ziołowa wyszczuplająca stymuluje funkcjonowanie dróg żółciowych i pozwala szybciej pozbyć się złogów. Ziołowe składniki mieszanki wyszczuplającej mają korzystne działanie na błony śluzowe żołądka. Regularne spożywanie naparu przyspiesza trawienie i poprawia skuteczność przemiany materii, dzięki czemu szybciej stracisz nadmiarowe kilogramy.

Mieszanka wyszczuplająca tworzy przyjemny w spożyciu napar. Przyjemny aromat przywodzi na myśl miododajne kwiaty i pachnące zioła. Garbniki i flawonoidy zawarte w mieszance wyszczuplającej łagodzą stany zapalne i regulują apetyt.

„Od wielu lat zbieram lecznicze zioła. Łączę je w odpowiednio dobrane mieszanki, pomagające w poszczególnych dolegliwościach. Wykorzystuję tylko tradycyjne receptury, przekazywane z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców mojej wsi. Każde zebrane przeze mnie zioło pochodzi wyłącznie z miejsca jego naturalnego występowania. Wszystkie rośliny suszone są w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje właściwości - Oleksander

Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Oleksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

Mieszanka ziołowa zawiera ręcznie zbierane oraz naturalne suszone składniki.

Napar zalecany jest przy przywróceniu równowagi w zakresie przemiany materii w organizmie.

Sposób przygotowania (parzenia): dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Opakowanie: Pakowane w torebki doypack z zapięciem strunowym

Masa netto: 50 g

Oferowane produkty nie są lekami. Zostały wytworzone na bazie naturalnych surowców roślinnych i charakteryzują się zawartością witamin i mikroskładników. Substancje i związki chemiczne obecne w preparatach, są porównywalne w odniesieniu do ilości, do tych zawartych w roślinach rosnących w warunkach naturalnych.

Witaminy i minerały, które wchodzą w skład owoców, warzyw i ziół, znane są ludzkości od wieków. Prozdrowotny wpływ roślin był wykorzystywany od dawna jako naturalne metody wspomagania organizmu. Obserwacje na temat ich prozdrowotnego działania notowano i analizowano od dziesięcioleci, co jest efektem współczesnej fitofarmacji. Działanie roślin określano jako lecznicze i wspierające pracę narządów wewnętrznych.

W świetle obowiązujących regulacji prawnych nie możemy opisywać naturalnych źródeł roślinnych jako leczniczych. Przepisy zawarte w ustawie nie są jednoznaczne, natomiast Główny Inspektorat Sanitarny i Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne odnoszą się do przepisów najwyższą surowością i nie akceptują traktowania ziół i roślin jako czynników prozdrowotnych. W związku z tym produkty te mogą być sprzedawane, ale bez informacji o wpływie na zdrowie. Dla zobrazowania sprawy – możliwe będzie sprzedawanie rumianku lub mięty, ale niemożliwe będzie informowanie nabywców, że rumianek łagodzi stan zapalny gardła, a mięta poprawia procesy trawienne.

#SP0008
5 Przedmioty

Powiązane produkty